Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vítězi FACE NEW TALENT OF FITNESS 2011 jsou Jakub Zembaty a Iva Mojžíšková

V pátek 29. 4. 2011 proběhl ve FACE ACADEMY první ročník NEW TALENT OF FITNESS. Celkovým vítězem se stal Jakub Zembaty z Polska a vítězem pro Českou republiku je Iva Mojžíšková. Do soutěže se přihlásilo 17 skvělých prezentérů aerobic, dance aerobic a step aerobic z ČR, Slovenska a Polska. Iva Mojžíšková bude reprezentovat Českou republiku na evropském finále soutěže NEW FALENT OF FITNESS během Wellness Expo v italském Rimini.

V dopoledním semifinále se každý soutěžící prezentoval během 15-minutové mini-lekce. Porota v čele s Juliem Papi hodnotila výkony na základě 5 kritérií, a to showmanship/charisma, komunikační dovednosti, technika, metodologie/didaktika. Navíc bonusové body byly uděleny tomu, kdo přesvědčil porotu o svém vyjímečném talentu, tzv. X-factoru prezentéra. V porotě zasedli kromě Julia další známí čeští prezentéři Zuzka Švíková, Klára Buzková, Roman Ondrášek a Lenka Velínská.

Cílem projektu je nejen objevit další fitness talenty, ale dát těmto lektorům i možnost dalšího profesního růstu a vytvořit český tým elitních instruktorů FACE.

Vítěz pro Česko bude reprezentovat naši zemi na evropském finále v Rimini. Samozřejmě je mu plně hrazena cesta a pobyt. Jakub i Iva dostanou možnost prezentovat na kongresech FACE. Můžete se těšit na jejich energií a nápady nabité lekce! První tři nejlepší soutěžící získávají účast na školení FACE SUMMER CAMP pro nové lektory, které zajišťuje Julio Papi. Všichni soutěžící mají možnost se za zvýhodněných podmínek vzdělávat ve FACE ACADEMY a hlavně konzultovat průběžně své výkony, a to nejen během soutěže, s členy poroty.

Do odpoledního finále postoupilo 5 nejlepších:
-    Tomáš Dědič (Praha)
-    Gabriela Pařízková (Třebechovice)
-    Tereza Sattková (Příbor)
-    Lukas Zembaty (Polsko)
-    Iva Mojžíšková (Ostrava)

Finalisté měli 20 minut na to, aby ze sebe vydali to nejlepší. A takto to nakonec dopadlo:
1.    místo – Lukas Zembaty (celkový vítěz)
2.    místo - Iva Mojžíšková (vítěz pro ČR, bude reprezentovat ČR v Rimini)
3.    místo - Tereza Sattková

Držte palce Ivě Mojžíškové v Rimini. Průběžně vás budeme o soutěži informovat.

A neváhejte se zúčastnit dalšího ročníku NEW FACE TALEN OF FITNESS. Už sama účast je inspirativním a motivujícím zážitkem!

 

05. 05. 2011, 07.45:26

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist