Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Víte, co je OrganizeTube?

Unikátní webová aplikace OrganizeTube je hravé a uživatelsky příjemné řešení, které změní váš každodenní život při práci s oblíbenými videi a nabídne vám jednoduchý nástroj, jak se bavit prostřednictvím filmů, klipů nebo virálních videí.

OrganizeTube slučuje online obsah ze dvou nejpopulárnějších videoserverů YouTube a DailyMotion, a umožňuje tím uživateli vyhledávat v jediném rozhraní a tvořit si oblíbené složky videí z obou videoserverů zároveň. Webová aplikace OrganizeTube je startupový projekt, který nemá na světě konkurenci.

Někdo vám poslal vtipné video, vy byste ho rádi přeposlali dál, ale už ho nemůžete najít? To se vám s webovou aplikací OrganizeTube nikdy nestane. Vaše oblíbená videa budete mít vždy k dispozici ve složkách, které si můžete tématicky členit a vytvářet si z nich playlisty.

  • Posloucháte hudbu při dlouhé práci na počítači, ale rádi byste měli oblíbené interprety seřazené podle vaší preference na dlouhohrajícím playlistu?  Opět snadná pomoc.
  • Zřízení účtu na webové aplikaci OrganizeTube je velice jednoduché, stačí navštívit stránku www.organizetube.com a zadat svou emailovou adresu a heslo. Tím se snadno a rychle dostanete do základní aplikace, kde již můžete vyhledávat videa z YouTube a Dailymotion, tvořit složky a přehrávat si je.  Založení základního účtu na OrganizeTube je zcela zdarma.
  • Pro náročnější uživatele nabízí OrganizeTube prémiové účty, které mají několik výhod oproti účtům základním. Měsiční poplatek za využívání prémiového účtu je symbolických 49 korun. V rámci počátečního uvedení OrganizeTube je možné získat prémiový účet na předem stanovenou dobu i za splnění nenáročných úkolů, jako je například doporučení služby přátelům na Facebooku nebo Twitteru.
 

15. 12. 2012, 09.22:46

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist