Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Veteránský příspěvek pro veterány a další výhody od nadace REGI Base - poprvé v ČR

Novináři a zástupci různých organizací jako například Ministerstva obrany ČR nebo Sdružení válečných veteránů se účastnili 31. 5. 2013 tiskové inference k zahájení projektu Pravidelný veteránský příspěvek pro všechny, "kteří za nás sloužili", kterou pořádá Nadační fond REGI Base I.
 
Nadační fond REGI Base I. připravil ambiciózní projekt, Investiční životní pojištění REGI LIFE, jehož cílovou skupinou jsou nejen novodobí váleční veteráni, ale všichni ti, „kteří za nás sloužili“, tedy bývalí vojáci, policisté, hasiči, celníci a pracovníci vězeňské správy. Tento projekt byl zahájen 1. 6. 2013
Na samém počátku tohoto projektu je iniciativa nadpraporčíka Jiřího Schamse – Regiho, který byl těžce zraněn během své poslední mise v Afghánistánu, kde působil jako zdravotník u speciální jednotky SOG.

Tento hrdina byl iniciátorem založení organizace, která se snaží pomáhat nejen válečným veteránům, ale i veteránům z řad policie a hasičského záchranného sboru. V dubnu roku 2011 byl založen Nadační fond REGI Base I., který se snaží vybudovat v blízkosti Prahy unikátní diagnosticko-roboticko-rehabilitační centrum pro novodobé válečné veterány, jaké dosud v Česku nikdo nevytvořil. Projekt začal rychle získávat své příznivce a vize nadačního fondu se začaly rozšiřovat do nejrůznějších směrů. Jedním z nich je i  spolupráce s Českou podnikatelskou pojišťovnou a společný produkt Investičního životního pojištění REGI LIFE s veteránským příspěvkem.

Bližší informace naleznete na našich stránkách www.regibase.cz. Zájemci o veteránský příspěvek, mohou volat také na klientskou linku České podnikatelské pojišťovny 841 444 555 nebo osobně navštívit některou z 90 poboček po celé ČR.

Dalším ožehavým problémem těch,“ kteří za nás sloužili“ je problém zaměstnanosti po ukončení aktivní služby.  Proto Nadace REGI Base I. také právě teď zahájila pilotní projekt  Hodinový manžel. Hynek Čech místopředseda nadačního fondu, říká „Hledáme proto další zručné a šikovné veterány z celé České republiky, kteří mají zájem si otevřít pobočku REGI Base s naší podporou ve svém městě“. Mjr. v záloze Petr Svoboda, účastník několika zahraničních misí například ve svém městě v Roudnici nad Labem právě zahájil projekt Hodinový manžel s armádní disciplínou, veterán k vašim službám.  Projekt počítá s pestrou škálou služeb, jako jsou drobné opravy v domácnosti, kolem domu nebo na zahradě, či poradenství a jiná pomoc. Nabídka služeb bude přesně ušitá na míru konkrétního veterána. Někdo je více manuálně zručný, někdo rozumí IT, nebo má právní vzdělání či ovládá cizí jazyky. 10% z celkové částky bude vždy věnováno nadačnímu fondu pro pomoc veteránům.

Veteránský příspěvek pro veterány a další výhody od nadace REGI Base - poprvé v ČR

 

05. 06. 2013, 21.43:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist