Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Věra Macošková: Moje cesta k FLIRT DANCE

Jsem cvičitelkou (20 let) různých forem aerobiku i stylů body and mind. Jsem majitelkou dvou center v Opavě a stále hledám něco nového a zajímavého pro své klienty. V roce 2004 jsem navštívila mezinárodní kongres aerobiku ve Švédsku a viděla jsem skvělou lekci, která se jmenovala tanec se židlí. Velice mě zaujal. Od té doby jsem hledala odvahu sama něco podobného vyzkoušet i na svých lekcích. Ze začátku jsem řešila, jestli na tancování ve stylu striptýzového tance nejsem moc stará, ale nakonec jsem se rozhodla, že ne. Když může Madonna  ve svých 50 letech vypadat a tančit sexy, proč ne já ve svých necelých 40 letech. V mých začátcích mi velice pomohly lekce pod vedením skvělé tanečnice Evy Procházkové. Od září vedu ve svém klubu tyto lekce a je o ně ze strany klientek obrovský zájem.

Flirt dance:
Taneční styl, který vychází z S Factoru, oblíbeného v USA. Dále se používají prvky latinskoamerických i orientálních tanců. Základem je  prožití základních prvků, které se pak mohou složit do malých sexy sestav nebo použít v jakémkoliv jiném tanci, aby ho trošku okořenily smyslností ženských pohybů. Podstatné je prožití každého pohybu všemi smysly, uvědomění si své ženskosti a zjištění, že právě to tělo, které každá z nás nosí, je tím jediným správným a nejhezčím mezi všemi.
S Factor:
S Factor je průkopnická pohybová technika, která pomáhá odhalit báječnou novou cestu ke cvičení a tvarování postavy a inspirující životní postoj. Tento originální program vznikl v USA před pár lety a stále zažívá ohromný úspěch. Je inspirován jógou, baletem, striptýzem a tancem u tyče. Slibuje posílení, poučení a změnu života každé ženy, která mu propadne. Hlavní postavou S Factoru je Sheila Kelley, herečka, která propadla striptýzu při svém prvním placeném filmu, kde hrála striptérku. Po letech se k němu vrátila a po natočení filmu Tanec v Modrém pokušení, jehož scénář byl inspirován jejím námětem, začala zdokonalovat tento převratný program a učit ho kamarádky. Dnes má ve svém studiu několik trenérek a jezdí po celých Spojených státech, aby ukázala dalším ženám, proč je cvičení S Factoru tak zábavné a jedinečné. O S Factoru říká: „Přišel do mého života a já odhalila svou smyslnou, erotickou sílu a zdravé tělo, zatímco jsem se připravovala na roli ve filmu Tanec v Modrém pokušení. Můj život se navždy změnil. Teď chci sdílet tuto neobyčejnou cestu s dalšími ženami. Ženy a dívky z této cesty nemusí mít strach. Tento pohyb je pro tělo přirozený.“ Působit sexy znamená především věřit v sama sebe. Dávka zdravého sebevědomí v kombinaci s taneční průpravou a vybráním těch správných pohybů udělá z každé z nás sexy ženu.

Co Vás v lekcích čeká? Základní prvky  S Factoru  (protažení), striptýzový tanec (nebojte se -v lekcích se svlíkat nebudeme), hravé variace na svádivou hudbu - přijďte se naučit jak tancem svádět a posílit svaly. Různé choreografie(i tanec se židlí). Lekce jsou určeny pro úplné začátečníky, nemusíte nic umět - krok za krokem se vše naučíte v samotných lekcích. Co si vzít sebou? Dobrou náladu a chuť učit se něco nového.Oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. A tenisky? Ty nechte klidně doma- tančí se naboso.

 

text: Věra Macošková, foto: archiv autorky – 04. 10. 2008, 21.21:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist