Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Věra Květoňová o Tělo a Mysl Tour 2016 v Olomouci

Co bych ráda vzkázala této dvojici? Je naprosto skvělá, pozitivně naladěná a pro mne mnohem víc, jelikož jsem „vyrůstala“ na jejich VHS a DVD. Dávají inspiraci, radost a dokážou člověka povzbudit a vtáhnout do děje celého cvičení. A být takhle brzy po ránu naladěn a ještě zapůsobit na lidi, to je obdivující.

Věra Květoňová a Olga Šípková

Navíc je to dvojice, která dobře vypadá jak fyzicky, tak na duši, tudíž pro nás mnohé je motivací neustále na sobě pracovat.

Celá akce se nesla v dobré náladě a skvěle mezi nás zapadl i jediný muž pod podiem.  Pokud by se tento typ turné opakoval jednou ročně, určitě se všichni zúčastníme a já garantuji svoji účást.

Olga s Davidem dokážou lidem dobít energii a já doufám, že mi v mém hektickém životě dlouho vydrží. .Z koučingu jsem si od Olgy odnesla jednu zásadní věc – a  budu na ni pracovat.

Zkrátka i ta poslední hodina měla pro mě velký smysl. Tento den mi bude připomínat krásně voňavá víčka, kterou jsme dostali jako dárek, a zakoupení nového trika.

A ještě jedna osobní poznámka. Účast na akci u mě byla na poslední chvíli v ohrožení. V pátek jsem ležela se žaludečními problémy. Ale láska ke cvičení a tato dvojice mě zvedly z postele.

Olga Šípková a David Huf v Olomouci - Tělo a Mysl Tour 2016 (foto a video)

 

08. 03. 2016, 09.36:13

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist