Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Venice Beach opět v ČR!

VENICE BEACH je tradiční německá značka zaměřená na módu pro aktivně strávený volný čas ženy. Již po desetiletí se věnuje precizním střihům pro všechny věkové kategorie žen, s důrazem na kvalitu provedení a použitých materiálů. V 21.stolení textilní průmysl  používá technické materiály, které svými vlastnostmi perfektně vyhovují sportivnímu použití a propracováním, jsou na dotek velmi příjemné a podobné klasickým materiálům. Materiály používané značkou VENICE BEACH  splňují požadavky těch nejnáročnějších zákazníků.

TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA MATERIÁLŮ

DRYTIVITY 
High-tec elastický materiál, patentovaný značkou Venice Beach [ venis bíč]. Složení 92% polyamid, 8% elastan.
Technické složení zaručuje jednoduchou údržbu, vysokou barevnou a tvarovou stálost. Materiál je zejména vhodný pro aktivní lidi, kdy termoregulační vlastnosti – prostupnost tepla,odóru a vlhkosti z povrchu těla přes membránu rychleschnoucí látky, dodává komfort, pocit svěžesti a tepelnou ochranu při pohybové aktivitě.

Pro údržbu dodržujte pokyny na etiketě, zejména perte odděleně tmavé prádlo,perte a žehlete naruby.Nežehlete potisk na výrobcích.

CYCLOFRESH
Patentovaná technologie, která aktivně a efektivně udržuje svěží pocit při sportování. Přírodní molekuly cyklodextrinu implementované do textilie pohlcují s dlouhodobým účinkem pachy. Efekt se aktivuje vlhkostí, kterou vytváří pokožka, praním se vlastnosti molekul regenerují.
Přírodní materiál příznivý k pokožce, dermatologicky testováno.

SUPPLEX
Oblíbený technický-dýchající materiál používaný ve sportovním průmyslu. Směs polyamidu – patentovaný supplex 92% a 8% elastanu.
Hlavní výhody materiálu jsou nesrážlivost, barevná stálost a rychlé schnutí. Supplex je z technických materiálů díky speciální povrchové úpravě na dotek nejpodobnější  bavlně. .

Pro údržbu dodržujte pokyny na etiketě, zejména perte odděleně tmavé prádlo,perte a žehlete naruby.Nežehlete potisk na výrobcích.

 


SPORTIA s.r.o., výhradní dovozce pro ČR ( kontakt: antispam,  +326 303511, GSM 724 328 411, tř.V.Klementa 209, Mladá Boleslav 293 01) vám přináší novou kolekci značky Venice Beach pro jaro/ léto 2008.

Hledáme nová prodejní místa, obchodní zástupce !
Informace  na tel.čísle: 724328411

Zboží naleznete v prodejnách :
GIGASPORT - Praha CČM, Praha Průhonice, Brno, Ostrava, České Budějovice, Mladá Boleslav ▪ ve fit klubu Hanky Kynychové, Praha ▪ FACTORY PRO- HOLMES PLACE, Praha ▪ fit klub Heleny Jarkovské, Praha ▪ fit klub Moniky Horáčkové, Praha ▪ maloobchodní prodejna SPORTIA Ml. Boleslav


 PLACENÁ INZERCE

 

12. 05. 2008, 23.08:29

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist