Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vašek Krejčík čtenářům Aerobic.cz

Rád bych Vás informoval o změnách, které čekají noviny o životním stylu a józe Get in Balance, které pro Vás již více než dva roky připravujeme. V roce 2010 dostaly noviny nový název: JÓGA DNES. K této změně jsme přistoupili po pečlivém uvážení a jejím hlavním důvodem je snaha o moderní, jednoznačný a srozumitelný český název mimořádného tištěného periodika, především s jógovou tematikou. Naším dalším důvodem je připravovaná transformace novin – a to především na přání našich čtenářů – v celobarevný, 54 stránkový časopis ve formátu A4. Jóga dnes ještě v novinovém provedení vyjde letos poprvé 1. března 2010. V tento den se spustí i nové internetové stránky - rozcestník jógy v České republice www.jogadnes.cz.

Předplatné ČESKO
Novým zájemcům již nyní nabízíme předplatné na rok za 190 Kč, v jehož rámci obdrží 4 nová čísla počínaje JÓGA DNES JARO 1/2010 ještě ve formátu novin, od 1. června již jako plnobarevný časopis. Jako dárek k předplatnému nabízíme DVD z edice Hubněte s powerjógou, program Yoga for Athletes.

Předplatné SLOVENSKO
Od tohoto roku rozšiřujeme předplatné i pro Slovensko za cenu 10 Euro. Opět jako dárek získáváte DVD z edice Hubněte s powerjógou program Yoga for Athletes.

Jóga dnes

V případě Vašeho zájmu prosíme o vyplnění internetového předplatného na stránkách www.jogadnes.cz.
Věříme, že připravované změny povedou k Vašemu ucelenějšímu a širšímu čtenářskému zážitku a těšíme se také na Vaše reakce.
A doufáme, že setrváte či rozšíříte řady čtenářů JÓGY DNES!

Aerobic.cz je mediální partner

 

01. 03. 2010, 11.16:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist