Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vánoční poděkování trenérce Lence Procházkové za dvojnásobný hattrick

Vánoční poděkování trenérce Lence Procházkové za dvojnásobný hattrick

Lenka Procházková je trenérka kladenského klubu Aerobic Dancers Kladno, který sama založila a díky němuž jí na krku cinká již několik desítek medailí. Její nejúspěšnější tým, seniorský fitness aerobik, jí k oslavě tohoto veleúspěchu a jako poděkování za její veškerou péči a trénování nafotil retro kalendář s úspěchy týmu z let 2010-2015, kdy děvčata držela sérii vítězství na světových šampionátech.

Poslední titul tým získal na nedávno konaném mistrovství světa v dalekém Martiniku (1.-5.12 2015). Děvčata si přivezla zlato, ale nakonec za jiných podmínek než očekávala. „Přály jsme si v našem posledním společném závodě vybojovat zlato nad našimi největšími ruskými soupeřkami a završit tak naši kariéru zaslouženě vybojovaným titulem. Soupeřky ale nakonec účast na MS zrušily kvůli strachu ze situace v Paříži, a tak se tento finální boj nekonal. Byla to pro nás zároveň jak smůla, tak i štěstí, protože dva dny před závodem se naše závodnice Týnka Loušová zranila a na plochu s námi nemohla nastoupit,“ vyjadřuje se k šampionátu závodnice Kateřina Šmejkalová.

Jak vznikl nápad na focení kalendáře?

Spojily jsme tento vánoční dárek s poděkováním za všechny tituly a za ukončení seniorského osmičlenného týmu v ADK. Fotek ze závodů máme každá spoustu a také každoroční vymýšlení dárku pro trenérku chtělo kreativitu. Sešly jsme se všechny holky (kromě jedné), které tvořily vítězné týmy v letech 2010-2016. Celkem se nás na těchto úspěších podílelo 14 a náš úžasný kouč, jemuž slovy ani dary nedokážeme vyjádřit dík za veškerou práci, čas, energii, a sílu, kterou nám věnovala, a my si ji uvědomujeme a srdečně si jí vážíme. Jsme si vědomy nejen toho času, který jsme společně strávily v tělocvičně, ale i všeho zařizování okolo," vysvětluje za celý tým Kateřina.

 • Fotky z kalendáře si můžete prohlédnout v galerii. Součástí jsou i dvě fotky ve starých dresech.

Ano. Každá totiž máme doma za ty roky mnoho dresů a rády jsme na ně vzpomínaly.  A tak jsme na sebe natáhly dresy, některé i 14 let staré. Fotky byly vždy dvě ke každému roku- v dresech s medailemi z evropských a světových šampionátů a pak každoroční vítězné tričko z MČR, které nám nechávala udělat Léňa s nápisem ZLATÉ HOLKY. Je to požehnání, že jsme se sešly tak skvělá parta v ADK a máme společně nezapomenutelné zážitky a myslím, že zůstaneme parta, která se bude vídat mnoho let (doufám),“ uzavírá Kateřina Šmejkalová.

Její slova jen potvrzují fakt, že v aerobiku jde víc než jen o medaile a že společné zážitky s prima lidmi, které tento sport přitahuje a dává dohromady, jsou tím nejcennějším…

Zlaté holky

Sportovní aerobik na Aerobic.cz:

 1. Fotogalerie: FISAF International European Fitness & HIP HOP UNITE championships 2012
 2. I. nominační závod Fisaf aerobic 2014 Louny
 3. Top hvězdy aerobiku a tanečního sportu 2008
 4. Fotogalerie: M-aerobik cup 2016
 5. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové letos na MČR 2015 ve sportovním aerobiku a fitness teamech opět potvrdil svou pozici jedničky ve světe aerobiku
 6. Fotogalerie: Srdečné pozdravy z Ruska
 7. Fotogalerie: Junioři na ME 2104 ve Vídni
 8. Kdo bude reprezentovat Česko na ME a MS ve sportovním aerobiku?
 9. Fotogalerie: Phar Service Aerobic Cup Open 2005
 10. Fotogalerie: Stupně vítězů na ME ve sportovním aerobiku 2014
 

29. 12. 2015, 10.26:44

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist