Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vánoce s Candle-lite

Více než 170 let technických a praktických odborných znalostí v oblasti výroby svíček – tím se jako jediná světová značka vonných svíček může pochlubit Vánoce s Candle-liteamerická Candle-lite. Bohaté dědictví kvality firmy má své počátky v roce 1840, kdy Thomas Emery založil společnost Emery Lard Oil & Candle Company v Cincinnati, Ohio.

Od doby, kdy sám chodil po domácnostech a nabízel svoje doma vyrobené produkty, uběhlo už hodně času a událo se hodně změn – firma má nyní výrobní a distribuční zařízení o rozloze 860 000 čtverečních stop. Co přetrvalo, je vášeň pro svíčky, vůně a jejich barvy a samozřejmě prvotřídní kvalita.

Kolekce, na kterou čekali milovníci svíček celý rok -  klasické tvary skleněných nádob s víčky naplněné sezónními vůněmi jehličí, skořice a vanilkových rohlíčků - zahrnuje pět vůní v několika velikostech: 85 g (3 oz) – 96 Kč, 283 g (10 oz) – 230 Kč, 453 g (16 oz) – 360 Kč.

Svíčky a vůně Candle-lite nakoupíte ve vybraných partnerských obchodech s dárky a dekoracemi po celé ČR. Nejucelenější kolekci najdete na oficiálním e-shopu www.candle-lite.cz.

 

24. 11. 2014, 13.38:16

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist