Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Valentýn 2012: Jak si udělat radost

Infinite Moment od AVONU – láska na celý život!Valentýnský voucher platí až do 30. června 2012. Budete mít tedy spoustu času hledat své vysněné střevíčkyVALENTÝNSKÁ AKCE v Marionnaud – od 31. ledna do 14. února 2012 potrvá slevová nabídka na parfémy – při nákupu jedné vůně dostanete tu druhou (levnější) se slevou 40 %!
Yankee candle - vonné svíčky nejvyšší kvalityKavárny Starbucks a jejich tradiční tématicky laděné hrníčky.I Love Milka Nut Nougat 120 g
Milka ChocoLilaStix: sušenky ve tvaru tyčinek obalených v nejjemnější čokoládě z alpského mléka. Ve směsi najdete kromě klasického afrodiziaka v podobě čokolády i méně známé čínské afrodiziakum goji (kustovnice čínská) a guaranu, která probouzí chutě nejen na jídlo. Geniální návrhář Christian Lacroix ve spolupráci s Avonem stojí u zrodu kouzelné vůně Nuit.

Nepřehlédněte

Bližší info o produktech se dovíte, když najedete myší na obrázek.

Tipy navíc:

Což takhle oslavit svátek všech zamilovaných, Sv. Valentýna romantickou večeří při svíčkách? Zkuste například úplně netradičně klubovou restauraci Sokolovny Průhonice. Stylové prostředí, exkluzivní 4 chodové menu a intimní atmosféra…  Kouzlo svátku zamilovaných si můžete vychutnat od 10. do 14. února. Rezervujte si místa včas, kapacita je omezena! Více informací na www.sokolovnapruhonice.cz

Sokolovna Průhonice

Farmaceutická společnost PRO.MED.CS. připravila speciální valentýnský dárek. V rámci kampaně na nový doplněk stravy Ladymarin budete mít v úterý 14. února možnost stát se během chvilky opravdovou modelkou či modelem, na jehož vzhledu bude pracovat zkušený tým vizážistů a fotografů. Výsledkem bude profesionálně vytvořená fotografie, kterou obdrží dárkem v podobě přívěsku (na klíče, mobil apod.). Na místě si ji bude moci vyzvednout ještě téhož dne. Akce proběhne v prostorách obchodních center: Arkády Pankrác v Praze a Olympia v Brně. 

PRO.MED.CS

Nečekejte, až vám někdo udělá radost. Buďte sám/sama sobě zdrojem radosti :-)

 

 

29. 01. 2012, 15.27:36

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist