Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

V zimě se přeci nemusí jezdit pouze na hory

Jezero Hévíz je největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem světa, které dokáže osvěžit nejen tělo, ale i duši.

Cestovatelé a znalci si možná kladou otázku, a co jezero Echo na Novém Zélandu? Ano, je větší a jeho voda je teplejší, ale přesto se jezeru Hévíz nevyrovná. Není totiž vhodné ke koupání a nemůže být tudíž využito k lékařským účelům. S klidným vědomím tedy lze prohlásit, že Hévíz je největším termálním jezerem světa vhodným ke koupání.

V zimě se přeci nemusí jezdit pouze na hory…

Speciální tip: Prožijte poslední den v roce v termálních lázních!
Každý někdy potřebuje pryč od šedivých pracovních dnů a my pro vás máme zajímavý tip – nezůstávejte doma a doplňte energii během Silvestra 2016 u největšího termálního jezera na světě! V lázních Hévíz na vás čeká pestrý novoroční program. Můžete si vybrat z různých Silvestrovských nabídek - Desperado, Kefír (V-Tech) a Kozso zajistí dobrou náladu posledního dne v roce, dále se můžete těšit na fantastického retro DJ Belo. Zarezervujte si Silvestrovský pobyt již nyní a užijte si: piruety na ledním kluzišti, relax, regeneraci a jedinečné zimní koupání v přírodním termálním jezeře Hévíz.

 

 

10. 01. 2017, 09.53:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist