Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

V Austrálii startuje mistrovství světa, Češi patří k favoritům!

Gold Coast 17. října 2011 – FISAF World Fitness and Hip Hop Championship 2011 startuje už v úterý 18. října v australském Gold Coast. K protinožcům vyrazila asi stovka českých závodníků, kteří patří k favoritům.

Do Austrálie odjela česká reprezentace v užším počtu než vloni, závodníci si totiž z převážné části museli cestu na jižní polokouli financovat sami. I přesto však nechybějí největší favorité a obhájci titulu mistrů světa z předešlých let.

V ženské kategorii bude zlato z loňska obhajovat Denisa Barešová, kterou na jaře pronásledovaly zdravotní problémy, kvůli kterým ani neodcestovala na Mistrovství Evropy. Na světový šampionát se však podle svých slov těší a po závodění je hladová. V kategorii ji doplní Tamara Jiříková a Kateřina Šmejkalová.

V kategorii mužů bude o titul bojovat na mistrovství Evropy i ČR stříbrný Jan Pochobradský, který se na jižní polokouli rozloučí se závodní kariérou. Od příští sezóny se hodlá věnovat výhradně trenérství.

Čtvrtou zlatou medaili v řadě jede obhajovat duo Veronika Šindelářová a Pavel Sirotek, které v kategorii páry doprovodí vloni stříbrná dvojice Jan Pochobradský a Tamara Jiříková. Mistrovský titul budou obhajovat i sestry Cihlářovi se Zuzanou Reissovou. V Austrálii se představí také Adéla Samešová, Barbora Poulová, Monika Cermanová a trojice ve složení Karolína Svobodová, Veronika Anna Kotrnochová, Tereza Večerková.

Ve stepech bude o titul bojovat letos OxyFan, který doplní Sport Academy Kladno. Fitness aerobic budou reprezentovat týmy Aerobic Dancers Kladno, Fitness Center Hanky Šulcové a Aerobik klub Zlín.

Pevně věříme, že naši závodníci získají nejvyšší ocenění ve všech kategoriích sportovního aerobiku i fitness a potvrdí se tak naše dominantní postavení ve světě FISAF aerobiku. Všem našim závodníkům držíme palce,“ vzkázala před zahájením mistrovství prezidentka Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz Jana Havrdová.

 

17. 10. 2011, 19.32:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist