Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Urologický týden Evropské urologické společnosti proběhne ve dnech 17. – 21. 9. 2012

„Urologický týden si klade za cíl informovat širokou veřejnost o prevenci a možnostech léčby urologických onemocnění“ říká zástupce přednosty Urologické klinika VFN a 1. LF UK v Praze MUDr. Libor Zámečník, Ph.D., FEBU a dodává „ letošní rok se Urologický týden zaměřuje na prevenci a léčbu močových a ledvinových kamenů (litiáza). Počet pacientů v posledních letech narůstá, souvisí to zejména se změnou životního stylu a stravou. Proto je důležitá prevence.

Urologická klinika VFN a 1. LF UK v Praze, Ke Karlovu 6, Praha, pod vedením přednosty prof. MUDr. Tomáše Hanuše, DrSc., se k opětnému uspořádání Urologického týdne rozhodla připojit v rámci preventivního a léčebného poradenství, ale i otevřít svoje brány a ukázat všem zájemcům, nejen z řad pacientů, možnosti současné léčby urologických onemocnění v rámci tiskové konference.

Pro zájemce bude fungovat telefonická a mailová poradna a bude také možnost preventivního bezplatného ultrazvukového vyšetření močových cest (ledvin a močového měchýře) na čtvrtek 20.9.2012.

Veškeré pravidelně aktualizované informace v rámci Urologického týdne a aktivit Urologické kliniky VFN a 1. LF UK v Praze naleznete na www.urologicka-klinika.cz.

 

15. 09. 2012, 20.18:07

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist