Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tři nové podoby powerjógy

V současné době, kdy je většina lidí vystavena velkému tlaku a stresu, přichází Power Yoga Akademie s.r.o. s novinkami, které umožňují lidem být aktivními ve svém volném čase, uvolnit se a redukovat stres. Pravidelné cvičení powerjógy a relaxace mohou napomoci v prevenci před civilizačními chorobami. Metabolický syndrom 21. století (vysoký krevní tlak, zvýšená hladina cholesterolu, srdeční onemocnění, cukrovka a obezita) je dnes jedním z největších problémů, který ovlivňuje životy mnohých z nás. Často napadá ty, kteří jsou vystaveni stresu a nadměrnému tlaku. Je lepší být připravený a pracovat na prevenci, než podléhat době a vlivům okolí. Powerjóga jako styl cvičení a aktivního odpočinku umožňuje redukovat napětí a stres, a tím blahodárně působí proti civilizačním chorobám. Je vhodnou prevencí. Stačí dvakrát týdně pravidelně cvičit a člověk se bude o mnoho lépe cítit.

Power Yoga Akademie (provozovatel Energy Studia Václav Krejčík) otevřela novou pobočku v samém centru Prahy, na Malé Straně. Energy Studio Home je intimním prostředím pro všechny, kteří se chtějí věnovat zdravému životnímu stylu ovlivněnému jógou.

V designovém jógovém centru naleznete mnoho stylů od powerjógy, přes ashtanga jógu, vinyása jógu až po klidné styly jógy, jako je hathajóga a wellness jóga. Na své si přijdou i těhotné ženy, pro které je určena gravidjóga a cvičení pro těhotné. Pro seniory jsou připraveny hodiny i zvýhodněné vstupné na lekce pro zdravá záda.

Od září se připravují pravidelně jednou za měsíc Dny seniorů Prahy, v jejichž rámci se budou moci setkat, zacvičit si a popovídat o životě. Nabídku centra od září rozšíří kurzy dětské jógy, pravidelné lekce meditací klasických i dynamických. V příjemné kavárně je možné posedět, vypít si čaj a cestou z Energy Studia Home, Hellichova 1, Praha 1, se zastavit na Kampě. Více na www.energystudio.cz

Power Yoga Akademie představuje novou publikaci Václava Krejčíka Jóga v rytmu života (IKAR 2009). Kniha je bohatá na texty o józe a powerjóze, instruktážně navádí čtenáře na cvičení powerjógy, hathajógy a seznamuje je s relaxacemi, meditacemi a filosofií jógy. Kniha obsahuje množství fotografií pozic s návodem na jejich správné cvičení dynamickým i klidným způsobem, uvádí varianty základních pozic, popisuje vliv jednotlivých pozic na lidské tělo. Knihu lze zakoupit v obchodní síti nebo na internetovém obchodě www.poweryoga.cz

Power Yoga Akademie spustila novou internetovou televizi Powerjóga TV pro všechny, kteří chtějí cvičit v klidu domova. Každý nemá čas či prostředky navštěvovat sportovní, jógová a wellnessová centra, a proto je tu Powerjóga TV - průvodce pohodovým domácím cvičením, zaměřeným na jógu a powerjógu. Jednoduché návody a postupy jsou natočeny s cílem seznámit širokou veřejnost s příjemným pohybem a druhy relaxací. Více na www.powerjoga.tv. 

 

text: Václav Krejčík – 07. 06. 2009, 08.56:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist