Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tipy na vánoční dárky Philips Beauty

Systém odstranění chloupků Philips Lumea s technologií intenzivního pulzního světla (IPL) jemnými, pravidelnými impulzy světla efektivně předchází opětovnému výskytu chloupků a udržuje tak pokožku sametově hladkou. K dispozici jsou dvě bezšňůrové varianty - Lumea Precision Plus SC2008 s přesným nástavcem pro aplikaci na obličeji a Lumea SC2004, a i model síťový Lumea SC1991. Orientační maloobchodní ceny jsou 13 999 Kč (SC2008), 10 999 Kč (SC2004) a 8 399 Kč (SC1991).

Mnoho žen trpí suchými a lámavými vlasy. Tento problém je z velké části způsobený péčí nevyhovujícími produkty. Philips Pro Dry HPS920 s výkonem 2 300 W a s profesionálním AC motorem s dvojnásobnou životností umožňuje rychlou úpravu účesu a vysoušení, které jsou zároveň díky inovativnímu a unikátnímu koncentrátoru Style&Protect a funkci  ThermoProtect zabraňujícím přehřívání vlasů také velmi šetrné a kvalitní.  Vysoušeč zároveň poskytuje i ionizační péči, a tak můžete zcela zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. K maximální péči přispívá rovněž keramický topný prvek vydávající infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení. Impulz chladného vzduchu slouží pro fixaci účesu. Součástí HPS920 jsou 2 úzké koncovky (6 a 8 mm) pro přesný styling. Orientační maloobchodní cena je 2 399 Kč.

Čištění je naprostý základ péče o pleť a mělo by patřit ke každodenní rutině. Je to vždy ten první krok, který připravuje pleť pro další postup. Čisticí kartáček Philips VisaPure (SC5275) přináší novou technologii do odvětví péče o pokožku a povyšuje tak čištění pleti o úroveň výš. Zatímco vertikální pulzující pohyb postupně odbourává nečistoty pleti včetně odumřelých kožních buněk a zbytků make-upu, rotační pohyb nečistoty odstraní a pokožku důkladně vyčistí. Díky tomuto koordinovanému pohybu štětin je tak čištění obličeje nebo dekoltu nejen důkladné, ale vytváří také komfortní masážní efekt, který zlepšuje mikrocirkulaci pod povrchem kůže pro její přirozený vzhled a zároveň je velmi příjemný. Philips VisaPure nabízí dvě rozdílná nastavení rychlosti. Zatímco první pomalejší stupeň provádí jemné čištění, druhá rychlost poskytuje hloubkové a intenzivnější čištění. Philips VisaPure je tak ve finále až 10 x efektivnější než ruční čištění, navíc jeho vodotěsnost umožňuje použití třeba i během sprchování. Philips VisaPure je standardně prodáván se dvěma kartáčky. Jeden je určen pro normální a druhý je speciálně navržen pro citlivou pokožku. K přístroji je možné dále samostatně zakoupit ještě peelingový kartáček. Orientační maloobchodní cena je 4 299 Kč.

 

20. 11. 2014, 19.59:08

Přečtěte si také

Vánoční variace

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist