Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tipy na srpen 2012: Co dělat a kam se vypravit

Připojte se 9. srpna od 16h na Můstku na Václavském náměstí ke kampani „Podporujeme lepší chovy dojnic“ (Supporting Better Dairy)  a podpořte dobrou věc: chceme spokojené kravičky v EU, chceme kvalitní mléko a smetanu pro ještě lahodnější zmrzlinu!  Partnerem je také právě legendární výrobce zmrzliny Ben & Jerry´s.

Turisté, kteří zamíří do Českého Švýcarska, si mohou libovolně vybrat, jakým způsobem se s atraktivním prostředím národního parku blíže seznámí. Děčínský Sněžník zve na vyhlídku po okolní krajině, kaňon Labe na toulky tajemnými stezkami i na svezení po řece lodí či na raftu. Odvážnější mohou vyzkoušet lezení po pískovcových skalách, cykloturisté tu najdou rozmanité výletní cyklotrasy. A kdo se bude chtít vydat za hranice do sousedního Saského Švýcarska, sveze se do nitra přírody netradičně tramvají. Výjimečnost této lokality potvrdilo udělení ceny EDEN pro excelentní evropské turistické destinace.

Výstava velkoformátových obrazů Marie Brožové je k vidění do pátku 10. srpna 2012 v Mediálním centru Orbis agentury CzechTourism (Vinohradská 46, Praha 2), kdy bude ukončena v živém vysílání Dvojky Českého rozhlasu od 8:30 hodin. Více o Marii Brožové a jejím veřejném kreslení najdete na www.pastelky.cz.

Mimořádnou příležitost prohlédnout si zdarma všechny prostory nově zrekonstruovaného Hradu Litoměřice, včetně stálé expozice českého vinařství a aktuální výstavy fotografií Vzpomínka na povodně, nabízí Den otevřených dveří 20. srpna od 9 do 16.30 hodin. Pozvánka o to lákavější, že Den otevřených dveří na Hradě Litoměřice se koná v pondělí, kdy jsou jiné historické památky a muzea uzavřeny – další důvod, proč jej zařadit mezi prázdninové výletní cíle.

Zábavné osvěžení v horkém létě přinese i letos přehlídka Letní hraní v Divadle Bez zábradlí. Od 8. srpna do 6. září nabídne divákům nejúspěšnější komedie této scény. Na Letní hraní v příjemném divadle v centru Prahy kývli třeba Simona Stašová, Veronika Freimanová, Karel Heřmánek, Jiří Bartoška, Petr Nárožný a další známí herci. Program doplní také hudební koncerty Jana a Františka Nedvědových, Petra Bendeho a skupiny Čechomor. Vstupenky lze koupit přímo v podkladně divadla nebo v obvyklých předprodejích. www.divadlobezzabradli.cz

O ruch ve Velkých Popovicích se v neděli 5. srpna od 10 do 16 hodin postará tradiční Velkopopovická pouť s Kozlem. U této příležitosti zve srdečně velkopopovický pivovar všechny zájemce na oblíbené Kozlí dílny, kde si letos můžete vyzkoušet nejrůznější řemesla od malování tradičních pouťových perníčků, výroby svíček a až po broušení skla. Dílnami srpen rozhodně nekončí. Pro milovníky grilování a příjemné zábavy je na sobotu 11. srpna připraveno od 11 do 18 hodin grilování v pivovaru.

Do říše tajemna, smrti, falše, žárlivosti ale i naděje, lásky a nenadálé radosti, do světa velkých pánů, milenek, vojáků a vdov můžete vstoupit až do 23. září, navštívíte-li výstavu „Karty osudu – Z historie vykládacích karet“ ve Vlastivědném muzeu v Jesenici u Rakovníka. K největším raritám výstavy patří ručně malované originály vykládacích karet od Emy Destinnové, které jsou v Jesenici vystaveny úplně poprvé. Více na www.muzeumtgm.cz.

Vzdělání nepočká aneb co můžeš udělat v létě, neodkládej na zimu, zvlášť když se to týká krásy. Tak těmito slovy zve Michal Zachar, o kterém byla řeč v článku Blízká setkání internetového druhu,  na své kurzy Vizážista, Stylista, Imagemaker, atd.  Termíny pro celý rok 2012 naleznete zde.

 

03. 08. 2012, 17.33:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist