Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tip na vánoční dárek - dobré kafe

Speciální vánoční dvojbalení NESCAFÉ GOLD Barista 180 g přinese do pohodlí vašeho domova nečekanou chuť čerstvě pražené kávy s lahodnou NESCAFÉ GOLD Baristacremou na povrchu. Tato rozpustná káva je obohacena o velmi jemně namletou praženou kávu, čímž je dosaženo ještě plnější chuti a aromatu zrnkové kávy.

NESCAFÉ GOLD Barista poznáte podle atraktivního designového balení, které se bude báječně vyjímat pod stromečkem jako drobná pozornost. Stačí pak jediný pohled na půvabnou zlatohnědou plechovku a přenesete obdarovaného do světa, kde vše voní čerstvě upraženou kávou.

Káva NESCAFÉ GOLD Barista je k dostání v exkluzivním balení o obsahu 180 g za doporučenou cenu 259,90 Kč.

Přečtěte si:

Doc. MUDr. Pavel Kohout, Ph.D o kávě:

Káva stimuluje tvorbu kyseliny solné, která se na trávení bílkovin podílí. Kyselost v žaludku stimuluje dále tvorbu enzymů slinivky břišní, takže trávení v trávicím traktu se po požití dobré kávy skutečně zlepší.

Ovšem pozor - vypití kávy nalačno, bez následné konzumace jídla výrazně zvýší tvorbu kyseliny solné v žaludku. A pokud máte zánět způsobený Helicobacterem pylori, může vzniknout vřed. Nicméně dobrá zpráva je, že oblíbené kafíčko si po jídle dát  můžeme s poměrně klidným svědomím.

Více v článku zde.

 

04. 11. 2015, 07.53:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist