Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tip na praktický vánoční dárek, který si vychutná celá rodina

Společnost Philips přichází na český trh s novým multifunkčním hrncem Philips Viva Collection MultiCooker (HD3037)

Společnost Philips přichází na český trh s novým multifunkčním hrncem Philips Viva Collection MultiCooker (HD3037), jenž se vyznačuje  inteligentním ovládáním teploty či funkcí 3D ohřevu - a přináší tak automatizovanou přípravu oblíbených pokrmů.

„Zatraceně všestranný, pekelně jednoduchý,“ říká k novému multifunkčnímu hrnci Philips MultiCooker šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a dodává: „Ať už jste kuchař-začátečník či pokročilý, rozhodně se „nespálíte“. Po vlastní zkušenosti s tímto produktem jsem přesvědčený, že Vám ušetří spoustu času a energie.“

  • Zmíněný šéfkuchař navíc připravil k novince Philips MultiCooker exkluzivní kuchařku obsahující 15 receptů připravených speciálně pro mlsné české jazýčky.

Nový Philips Viva Collection MultiCooker (HD3037) bude možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči od listopadu. Jeho orientační maloobchodní cena je 3 499 Kč.

  • Já osobně mám doma několik spálených hrnců, tak se těším, že odbíhání k počítači už nebude mít tak tragické následky...
 

text: MM – 23. 10. 2013, 10.05:16

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist