Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tereza Kostková představila Power Plate® my7TM

Cvičení v domácím prostředí se stává stále populárnějším. Nejen vinou nedostatku času, ale také díky rostoucí oblibě zdravého životního stylu dochází  k nárůstu poptávky po kvalitních domácích posilovacích strojích.

Ne všechny domácí posilovací stroje a pomůcky však dokáží nahradit fitness centrum a už vůbec ne poskytnout služby osobního trenéra. S novým modelem vibračního posilovacího stroje pro domácí použití Power Plate® my7TM už však ani cvičení pod vedením trenéra nemusí být luxusem, který si doma mohou dovolit pouze celebrity. Přístroj se snadno vejde do vašeho domova, vypadá skvěle a poskytne přesně to, za co byste museli každou hodinu platit – a ještě navíc někam dojíždět. Power Plate® my7TM se stane jediným skutečně potřebným vybavením vaší domácí posilovny. Cvičení doma nebylo nikdy tak efektivní, snadné a do posledního detailu promyšlené.

Cvičení

Tereza Kostková a Power Plate®

Cvičení doma mě vždy vzhledem k mateřství a prací zaviněnému nedostatku času lákalo, ale přiznám se, že u posilování před televizí nebo šlapání na rotopedu jsem nikdy dlouho nevydržela. Až díky novému Power Plate® my7 TM jsem zažila opravdovou změnu a obrovskou motivaci,“ říká Tereza Kostková, tvář Power Plate® my7 TM. „Od cvičení se neodtrhnete! Virtuální trenér vás vede, jako byste byli v posilovně, takže máte jistotu, že trénink má smysl a odehrává se přesně podle vašeho přání. Opravdu mohu tento přístroj jen doporučit. Na desetiminutový trénink si najde čas skutečně každý.“ 

Velkou výhodou je též možnost propojení aplikace na internet přes USB, kabel či Wi-Fi. Každý uživatel si tak může v programu vytvořit svůj individuální uživatelský profil, kde lze zaznamenávat průběh tréninků a oblíbená cvičení. Ať již toužíte vypadat lépe, cítit se lépe, nebo podávat lepší sportovní výkony, bez obtíží si vyberete přesně takový cvičební program, jaký vyhovuje vašim cílům a schopnostem. Každý z programů je navržen tak, aby umožňoval vývoj v tréninku, pomáhal realizovat cíle a motivoval uživatele.

O Power Plate ®

Vibrační posilovací stroje Power Plate si oblíbilo mnoho úspěšných sportovců, celebrit a lidí ze všech společenských vrstev. Cvičení na Power Plate může přispět ke zlepšení kondice, posílení a pružnosti svalů, hustotu kostí, krevního oběhu a správnému fungování kardiovaskulárního systému. Společnost Power Plate International má zastoupení v 92 zemích po celém světě, ředitelství ve Velké Británii a výzkumné a vývojové centrum v Nizozemí. Více informací naleznete na www.powerplate.cz nebo  www.powerplate.com.

 

07. 10. 2011, 15.58:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist