Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tereza Fajfrlíková, trenérka kadetského páru z AE klubu Lady Plzeň, k přípravě na ME 2016

Tereza Fajfrlíková, trenérka kadetského páru z AE klubu Lady Plzeň, k příprav na ME 2016Tereza Fajfrlíková, trenérka kadetského páru z AE klubu Lady Plzeň, k příprav na ME 2016Tereza Fajfrlíková, trenérka kadetského páru z AE klubu Lady Plzeň, k příprav na ME 2016

Ve třech nominačních závodech si úspěšně vedli a velké ambice na medailové umístění na nadcházejícím šampionátu mají i závodníci plzeňského AE klubu LADY.

V kategorii cadet muži Vojtěch Vrabec, v kategorii cadet páry Vojtěch Vrabec a Eliška Pechmannová a seniorská závodnice Eliška Fajfrlíková hostující v triu pražského klubu Fitness center Báry a Hanky Šulcových.

Jsme velice potěšeni, že se povedlo nominovat i našemu páru, neboť příprava na nominační závody a na nadcházející šampionát není jednoduchá. Vojtěch Vrabec je totiž ze Špindlerova Mlýna, Eliška Pechmannová z Plzně. Tedy netrénují spolu tak často jako páry, které jsou z jednoho města. Přesto přípravě oba závodníci věnovali všechny prázdniny vánoční, jarní, pololetní a velikonoční, setkávali se vždy před nominačními závody na prodloužených víkendech.

Na šampionát se velice těšíme a i přes tento náročný systém tréninků, věříme, že naši svěřenci předvedou ten nejlepší výkon.

 

foto: archiv klubu – 20. 05. 2016, 21.04:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist