Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tereza Fajfrlíková, trenérka a choreografka Aerobik klubu LADY, o ME ve sportovním aerobiku 2016

Tereza Fajfrlíková, trenérka a choreografka Aerobik klubu LADY, o ME ve sportovním aerobiku 2016

Velice úspěšné bylo mistrovství Evropy i pro závodníky plzeňského Aerobik klubu LADY. Kadetské kategorie sportovního aerobiku ovládli většinou čeští závodníci. A tak tomu bylo i v kategorii muži, na stupních vítězů vlály jen české vlajky.

Vojtěch Vrabec z AE klubu LADY vybojoval třetí místo před závodníky z Polska a Ruska. Úspěšný byl i nově vzniklý plzeňský kadetský pár Vojtěch Vrabec a Eliška Pechmannová, který si domů z Karlových Varů přiváží též 3. místo.

Z umístění na ME jsme měli velkou radost - a to hlavně z toho důvodu, že příprava na nominační závody a na nadcházející šampionát nebyla jednoduchá. Vojtěch Vrabec je totiž ze Špindlerova Mlýna, Eliška Pechmannová z Plzně. Tedy netrénují spolu tak často jako páry, které jsou z jednoho města. Přesto přípravě oba závodníci věnovali všechny prázdniny - vánoční, jarní, pololetní a velikonoční, setkávali se vždy před nominačními závody na prodloužených víkendech a poctivě se připravovali individuálně.

Velmi úspěšná kadetská a juniorská plzeňská závodnice Eliška Fajfrlíková letos první rok závodí v seniorské kategorii. Na začátku závodní sezóny dostala nabídku hostovat v triu pražského klubu Fitness center Báry a Hanky Šulcových - a s tímto triem spolu s Kateřinou Smíškovou a Adélou Zankelovou obsadily na ME 2. místo.

Od základního kola přes semifinále si trio udrželo druhou příčku ve velmi náročné konkurenci devíti trií z Itálie, Belgie, Finska, Švýcarska a Polska. Věřím, že MČR i MS bude pro klub velmi úspěšný a že naši závodníci vybojují další cenné kovy. V měsíci červnu budou mít závodníci chvíli volna a hned poté jim začne náročná příprava na podzimní závody. 1. - 2. října 2016 nás čeká MČR v Praze a hned poté 18. - 23. října Mistrovství světa ve Vídni.

 

08. 06. 2016, 13.11:57

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist