Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni

Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni

O víkendu se v Plzni konalo Tělo a Mysl Tour 2016 Olgy Šípkové a Davida Hufa. Tady je pár slov od účastnice Věry Sládkové:

Aerobik miluju již od jeho plenek a vždy mě bavil natolik, že jsem se sama stala lektorkou. Olga a David byli vždy úžasní a já jsem si každou jejich akci, kterou pořádali, vychutnala. Dnes tomu nebylo jinak a bylo to o to víc zajímavější, když před námi stáli zase jako tenkrát (skoro před 15 lety) v plné kráse a síle - nejen fyzické, ale i duchovní...

Jejich projekt Tělo a mysl je velmi dobrým nápadem neb v dnešní uspěchané době zapomíná člověk myslet sám na sebe...oni nám ukázali, že to jde... stačí si říct a udělat to... a s tím jsem i já dnes na akci šla. Udělala jsem si pro sebe čas a obdarovala se tím, co mě těší a naplňuje...

Olga s Davidem jsou pro mne spojení toho, co mám ráda a mám ráda i je... Dokázali toho mnoho, hlavně se dokázali zvednout ze dna a ukázat všem, že když člověk opravdu chce, tak to prostě jde a dokáže to! Mají můj obrovský obdiv a respekt!

Možná proto jsem si to tak užila - najednou mi přišly všechny ty každodenní starosti úplně malicherné a hlavně že je zbytečné jim věnovat jen trochu té energie... Dnes jsem 'byla' a náramně jsem si to užila!  Zdraví holky z Plzně, Nýřan a Druztové.

A Lenka Kazecká za organizátora dodává:

Tělo a mysl Tour 2016 je úspěšně za námi! Bylo to super nádherné dopoledne, poledne a část odpoledne plné pohybu, koučinku, úsměvů a spokojených tváří! Obrovské díky Olze a Davidovi, že jsme si s nimi mohli tento den užít...byli báječní! Mega poklona všem, kteří jste dorazili! V neposlední řadě velké díky patří všem sponzorům, kteří umožnili tuto akci uskutečnit, především pak ÚMO 1 Plzeň, jmenovitě Jiří Uhlík za záštitu a podporu této akce, panu řediteli 31.ZŠ za poskytnutí skvělých prostor, Studio BK za ozvučení akce a dalším a dalším!


Další termíny Tělo a Mysl Tour 2016 zde

 

01. 03. 2016, 13.04:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist