Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tamara Jiříková o svých svěřencích před ME 2016

Tamara Jiříková o svých svěřencích  před  ME 2016Tamara Jiříková o svých svěřencích  před  ME 2016
Tamara Jiříková o svých svěřencích  před  ME 2016Tamara Jiříková o svých svěřencích  před  ME 2016

Na letošní mistrovství Evropy se za The Queen Club nominovala juniorská singlistka Andrea Švihálková a seniorský grande aerobik ve složení Denisa Herodesová, Veronika Papežová, Kateřina Klozová, Žaneta Palčeková, Barbora Hanusová, Barbora Abrahamová a Barbora Müllerová.

Andrejka na všech nominačních závodech předvedla skvělé sestavy. Za posledních 14 dnů jsme se snažily doladit formu, tak doufám, že se nám to povedlo a bude z toho nějaké krásné umístění. Konkurence bude veliká, ale o to hezčí závod to - doufám - bude.

Co se týče seniorského grande, téměř půlka týmu maturuje nebo státnicuje, tudíž příprava na ME byla po této stránce o malinko těžší. Holkám se nevyhnula ani onemocnění a bohužel ošklivé zranění kotníku Barbory Müllerové, která nakonec na ME nebude schopna nastoupit. Ale i přes spoustu nepříjemností si myslím, že se holky na mistrovství v rámci možností velmi dobře připravily.

Dělaly jsme, co jsme mohly, do přípravy jsme daly maximum, takže jsem přesvědčená, že mé svěřenkyně předvedou v Karlových Varech ty nejlepší možné výkony. A to, jak to dopadne, to už je na rozhodčích.

Děkujeme za podporu a držte nám pěsti.

Fotogalerie: Tamara Jiříková a její aerobikový svět
 

Antonín Lavrenčík: Jak vznikal sportovní kalendář 2016 s Veronikou Šindelářovou, Veronikou Kubíčkovou, Tamarou Jiříkovou a Hanou Volfovou

 

24. 05. 2016, 14.27:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist