Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tajemství termální vody Uriage

Tajemství termální vody Uriage

Špičková francouzská dermokosmetická značka Laboratoires dermatologiques d’URIAGE už je dostupná i u nás (např. v Dr. Max). S přípravky URIAGE se setkáte ve více než 80 zemích světa. Značka Laboratoires dermatologiques d’URIAGE vznikla v roce 1992 a v současnosti patří mezi čtyři nejvýznamnější světové dermokosmetické značky.

Termální voda Uriage je velmi bohatá na minerální látky a stopové prvky, např. vápník, sodík, draslík, měď, železo, hořčík, křemík, zinek, aj. Díky jedinečnému složení je vhodná pro každodenní péči o všechny druhy pokožky, zejména o tu nejcitlivější. Má uzdravující, hojivé a hydratační vlastnosti. Přináší jedinečné výsledky
nejen při léčbě celé řady kožních onemocnění, ale i léčbě ORL a revmatologických obtíží. Unikátnost Termální vody Uriage spočívá ve vysoké koncentraci minerálních látek – 11 g / litr a zejména v její přírodní izotonicitě - doložené klinickými testy – zachovávající objem a složení kožních buněk.

Termální voda Uriage vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím. Hojí citlivou a reaktivní pokožku. Hydratuje, zklidňuje a zabraňuje působení volných radikálů. Svým složením odpovídá NMF (Natural Moisturizing Factor - Přirozené hydratační faktory). Je vhodná i pro nejcitlivější pokožku kojenců a dětí.

Tajemství termální vody Uriage

Blahodárné účinky Termální vody Uriage pro lidský organismus a pokožku byly potvrzeny Francouzskou lékařskou Akademií již v roce 1877.Unikátní termální voda, která už tisíce let vzniká v alpském horském masivu, dáva všem přípravkům URIAGE prˇírodní charakter.  Přípravky URIAGE jsou hypoalergenní a neobsahují parabeny.

 

25. 04. 2014, 08.20:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist