Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Svatava Kobzová: český hip hop zabojuje ve Vídni na ME

Letos vyslala Česká republika prostřednictvím organizace FISAF International sedm českých týmů na ME Hip Hop Unite ve Vídni, což je oproti minulým letům, kdy v této kategorii účast českých týmů téměř chyběla, velký úspěch.
   
„Máme troje kadety, dva juniorské týmy a dva dospělé. Šance minimálně do pátého místa jsou hodně vysoké, hlavně v té juniorské a dospělácké kategorii. Uvidíme jak dopadnou, budu šťastná, když dosáhnou na medaile,“ říká Svatava Kobzová, česká zástupkyně hoperské poroty, tanečnice, choreografka a lektorka. 

Svatava Kobzová: český hip hop zabojuje ve Vídni na ME
   
Letošní početná výprava českých hoperů na ME vznikla díky spojení organizace Hip Hop Unite s Taneční skupinou roku. „Udělali jsme pro tanečníky speciální nabídku, že pokud pojedou na reprezentaci ME Hip Hop Unite, bude jim jako sponzorský dar od Taneční skupiny roku uhrazena cesta,“ prozradila Svatava Kobzová. Je to dáno tím, že se tanečníci prezentují především v jiných mezinárodních tanečních  soutěžích, v Čechách pak Taneční skupiny roku a Hip hop Unite akcí se běžně neúčastní.
   
A kdo bude na ME hopery hodnotit?
„Letošní sestava porotců se liší od minulých let v tom, že máme zástupce z Maroka, což je výborné, protože to přináší zase úplně jiný pohled na choreografie, což vytváří bohatší diskuzi, což je dobře, neboť to vede k co nejkorektnějším výsledkům. Další členkou je slečna Marzanne z Jihoafrické republiky, druhá žena v porotě, tak jsem ráda, že v tom nebudu sama,“ dodává s úsměvem zástupkyně poroty Svatava Kobzová.
   
Finále kategorie Hip Hop Unite European proběhne v sobotu 31. května, o výsledcích vás budeme samozřejmě informovat!

 

text: tisk. zpráva FISAF, foto: archiv Fisaf – 29. 05. 2014, 20.59:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist