Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

StarDance od 3. listopadu 2012 každou sobotu na ČT1

StarDance od 3. listopadu 2012 každou sobotu na ČT1

Boj o krále a královnu tanečního parketu na programu České televize opět začíná. První večer uvidíte noblesní waltz a vášnivou cha-chu. Známé české osobnosti již od srpna tvrdě trénují, aby vám připravili nevšední zážitek. O vaši přízeň se bude také ucházet osm špičkových profesionálních tanečníků a tanečnic.

Roztančení moderátoři: Poprvé za celou historii StarDance moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková zatančí jeden regulérní tanec.

Společná choreografie: Další novinkou jsou takzvané společné choreografie. V jednom z dílů se páry rozdělí do dvou týmů, aby společně připravily jedno vystoupení. Jejich vystoupení bude hodnotit porota, která rozhodne, která skupina byla lepší. Získané body se regulérně přičtou, což může zamíchat celkovým pořadím.

Tanec na poslední chvíli: Další novinkou je tanec na poslední chvíli, kdy se taneční páry sice předem dovědí, jaký tanec je čeká, ale hudbu, na niž budou tančit, jim prozradí moderátor až během přenosu. Na choreografii a pilování tance budou mít dvacet minut.

Pravidla: Výkony tanečních párů hodnotí porota a diváci. Nejdříve je sestaveno pořadí soutěžících podle bodování poroty, po sečtení všech hlasů televizních diváků vznikne druhé pořadí. Výsledky se sečtou a pár, který získal nejvíc bodů, zvítězí. Pokud dojde ke shodě, rozhoduje hlasování diváků.

Za laskavé poskytnutí fotografií děkujeme ČESKÉ TELEVIZI

 

text: Česká televize, foto: Česká televize – 01. 11. 2012, 19.17:30

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist