Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Staňte se návrhářem pro NESCAFÉ DOLCE GUSTO

Euro Design Contest je unikátní projekt, který spojí fanoušky NESCAFÉ DOLCE GUSTO, nadšence designu a kreativní lidi z 19 evropských zemí. Celá soutěž je rozdělena do dvou samostatných částí.

První fáze odstartuje 10. září a potrvá do 15. října 2012. Půjde o národní kolo, ve kterém budou fanoušci facebookové stránky NESCAFÉ DOLCE GUSTO vytvářet ve speciální aplikaci vlastní návrh designu kávovaru Melody 3. Tento návrh bude následně hodnocen ostatními návštěvníky Facebooku pomocí tlačítka Like. Tím se vybere 10 nejúspěšnějších návrhů, ze kterých nakonec odborná porota vyhodnotí jeden nejlepší, který pojede na velké evropské finále do Milána!

Online přenos z vyhlašování evropského vítěze můžete sledovat živě na FB profilu NESCAFÉ Dolce Gusto CZ/SK na adrese http://www.facebook.com/dolcegustoczsk!

Návrhářem se může stát kdokoliv starší 18 let, kdo je fanouškem facebookové stránky NESCAFÉ DOLCE GUSTO ve své zemi. Navrhovat bude každý design kávovaru Melody 3 s ovládáním play&select. Možnosti jsou téměř neomezené a fantazii se meze nekladou.

Tak co? Půjdete do toho? Držím vám palce!

Euro Design Contest

 

text: MM – 05. 09. 2012, 12.34:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist