Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Stalo se: Centrem Prahy procházely nespokojené evropské kravičky, které hlasitě bučely za lepší životní podmínky

Kraví průvod byl součástí celoevropské kampaně „Podporujeme lepší chovy dojnic“ (Supporting Better Dairy), která oficiálně odstartovala v červnu 2012. Na Václavském náměstí byl podpořen petičním stánkem, kde se mohli všichni příznivci kampaně a zájemci o dobrý skutek přidat k projektu za lepší životní pohodu kraviček v Evropě.  

 Centrem Prahy tento týden procházely nespokojené evropské kravičky, které hlasitě bučely za lepší životní podmínky

Akce se jako patronka zúčastnila i herečka Alice Bendová, která mezi prvními podpořila snahu o vytvoření jednotné evropské legislativy. „Nebylo nad čím váhat, moje rodina miluje kvalitní mléko i zmrzlinu, a tu pro nás představuje Ben & Jerry´s ,“ vysvětlila herečka.

Průvod byl součástí projektu „Podporujeme lepší chovy dojnic“, který je spoluprácí mezi vedoucími organizacemi zabývajícími se ochranou zvířat Compassion in World Farming (Soucit ve světovém zemědělství) a World Society for the Protection of Animals (WSPA, Světová společnost pro ochranu zvířat) a právě již zmíněným legendárním výrobcem zmrzliny Ben & Jerry´s. V České republice se ke kampani připojila také nezisková organizace Společnost pro zvířata. Cílem kampaně je vytvořit novou evropskou legislativu zajišťující jednotné standardy životní pohody pro dojnice v celé Evropské unii. 

Kampaň lze podpořit také on-line na www.happycows.eu

 

11. 08. 2012, 19.53:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist