Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Společnost XBody v Praze představila tréninkový stroj 21.století – XBodyActiwave

Společnost XBody přináší na český trh naprosto revoluční bezdrátové tréninkové zařízení, stroj XBodyActiwave. Při představení této novinky nesměla v Praze chybět ani seriálová hvězda Kobry 11, Mark Keller. Tento německý herec a zpěvák totiž dlouhodobě trénuje pomocí elektrické stimulace svalů (EMS), kterou tréninkový stroj XBody nabízí.

Revoluční EMS metodě navíc propadli i český olympionik, David Svoboda a zpěvačka Marta Jandová, kteří také pravidelně vystavují svá těla elektrickým impulzům, aby tak ve cvičení dosahovali vždy těch nejlepších výsledků.

Společnost XBody v Praze představila tréninkový stroj 21.století –  XBodyActiwave

Cvičení se strojem XBody funguje na základě kombinace přirozeného pohybu a elektrické stimulace svalů, jedním z dalších zázraků 21. století. Při EMS se z přístroje vysílají nízkofrekvenční elektrické impulzy skrze tréninkovou vestu s elektrodami, které způsobují kontrakci ve svalech. Cvičení umožňuje bezpečně procvičit až 90% svalstva za neuvěřitelných 20 minut cvičení a nezatěžovat přitom klouby ani vazy. Tréninky se strojem XBody pomáhají efektivně hubnout, posilovat, formovat postavu včetně problémových partií, eliminovat bolesti zad, zvyšovat fyzickou kondici a výkonnost.

 

22. 09. 2016, 23.40:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist