Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Součástí osvětové kampaně 12 plus 12, kterou realizuje DEBRA ČR spolu se svou patronkou Jitkou Čvančarovou již pátým rokem, je zejména edice kalendářů a diářů

Vlasová designérka Jana Burdová vytvořila pro osvětovou kampaň o životě s nemocí motýlích křídel 12 plus 12 unikátní vlasová křídla z pravých vlasů

Vlasová designérka Jana Burdová vytvořila pro osvětovou kampaň o životě s nemocí motýlích křídel 12 plus 12 unikátní vlasová křídla z pravých vlasů.

Pestrost a neopakovatelnost pojetí motýla ve fotografiích pak přinesli umělci různých oborů. Mezi těmi, kteří se podíleli na realizaci letošního kalendáře, jsou sklářský designér a výtvarník Rony Plesl, módní návrhář Jakub Polanka, květinový choreograf Mario Wild, originální šperkařka Janja Prokić, ilustrátor Vladimír Strejček, tatéři Ondrash/Ondřej Konupčík a MUSA/Lukáš Musil, designér obuvi a oděvu Pavel Brejcha, designér Jan Činčera, Divadlo Toy Machine nebo právě vlasová designérka Jana Burdová.

„Mám ráda, když mohu představit kadeřnickou práci v jiném rozměru. V rámci projektu 12 plus 12 jsou to navíc rozměry hned dva. Výtvarná práce s vlasy – je skvělé, když lidé uvidí, co vše je možné s tímto materiálem vytvořit. Vlasy jsou orgánem lidského těla, rostou z nás. Je to podobné, jako bych pracovala s lidskou kůží. Proto mě to tolik oslovuje. Druhý rozměr je pomoc lidem v nepředstavitelně těžkém životním údělu. Děkuji DEBŘE za příležitost k této pomoci alespoň trochu přispět,“ komentuje vlasová designérka Jana Burdová.

 

31. 10. 2014, 20.14:40

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist