Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Služba Vodafonu a Evropy 2 rozezná jakoukoli hudbu v éteru

Slyšel/a jste někdy líbivou písničku, kterou byste za každou cenu chtěli mít ve svém cvičebním mixu, ale nevíte, kdo ji zpívá? Znám, znám… Až se Vám to stane příště,  můžete využít nové služby Vodafone Pecka s Evropou 2, která umožňuje uživatelům mobilních telefonů během několika vteřin kdykoli a kdekoli identifikovat hudební skladbu, která zrovna hraje v dosahu telefonu. Novou službu přináší Vodafone a Evropa 2 také zákazníkům konkurenčních mobilních operátorů T-Mobile a Telefónica O2.

Pomocí služby Vodafone Pecka s Evropou 2 se uživatelé okamžitě dozvědí jméno skladby a interpreta, kterého zrovna slyší. Stačí, aby nechali příslušnou skladbu několik vteřin „poslouchat“ svým mobilem a vzápětí obdrží SMS zprávu se jménem skladby a interpreta. Služba využívá   databáze více než 4 000 000 hudebních skladeb. Z toho je zhruba 20 000 skladeb českých. Uživatelé mohou takto identifikovat jakoukoli hudbu, kterou slyší, nemusí se tedy jednat pouze o vysílání Evropy 2, ale o jakýkoli hudební záznam - koncert, párty, či autorádio.  Pro využití služby není potřeba stahovat, ani instalovat speciální aplikace. Služba funguje pouze na principu volání a SMS a podporují ji všechny telefony na trhu, které mají aktivovánu službu Premium SMS.

Jak funguje služba Vodafone Pecka s Evropou 2?
• Zákazník zavolá linku 777 882 222
• Umístí svůj mobilní telefon do blízkosti příslušného zdroje hudby a potvrdí klávesou 1
• Nechá svůj mobil alespoň 20 sekund poslouchat nahrávku, kterou chce rozeznat
• Během chvilky obdrží z databáze SMS s názvem nahrávky a jménem jejího interpreta

SMS s názvem písně a jejího interpreta je zpoplatněna 20 Kč včetně DPH a volání na číslo 777 882 222 je zpoplatněno jako volání do sítě Vodafone podle tarifu zákazníka. Pokud systém hudbu nerozezná, bude přijatá SMS zdarma.

A pak už jen stačí důkladně prolézt náš rozsáhlý obchod cvičebních CD a to by v tom byl čert, abyste tam příslušnou skladbu nenašli. Mnoho štěstí při hledání a úspěchů v hodinách se super muzikou.

 

04. 10. 2008, 15.50:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist