Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Semifinále Aktuality z mistrovství světa ve sportovním aerobiku, Bělehrad, Srbsko, 2013

Cadet Men
1.místo            Zone Ellison                            Australia
2.místo            David Pilík                            CZ, Aerobik studio Dvojka,,Sedlčany
3.místo            MatějPoláček                        CZ, Aerobic Team Chuchle

Cadet Mixed Pairs
1.místo            Tully Barton, Zone Ellison                    Australia
2.místo            Lucie Černá, David Pilík                    CZ, Aerobik studio Dvojka,,Sedlčany
3.místo            KateřinaHricková, MatějPoláček                CZ, Aerobic Team Chuchle

Cadet Women
1.místo            EleonoraCalangeli                        Italy
2.místo            Anna Činková                            CZ,  Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3.místo            Maddy Calvert                        Australia
Postup (4.)            KateřinaSekerová                        CZ,  Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Cadet Trios
1.místo            KarolínaMichková, Anna Činková, TerezaUhlová        CZ,Fitness Center Báry a Hanky Šulcové SA K-A-T
2.místo            Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, KláraKolendová    CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové SA L-A-K
3.místo            DominikaEbrová, VeronikaMendíková, Jana Šimánková    CZ, Aerobic Team Chuchle

Cadet Step
1.místo             Russia       
2.místo            CZ, BM Fitness HavlíčkůvBrod
3.místo            CZ, SRC Fanatic, HavlíčkůvBrod

Cadet Aerobic
1.místo             CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové GANGNAM STYLE
2.místo            CZ, Aerobic Team Chuchle
3.místo            CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové SPICE GIRLS TEAM

Junior Step
1.místo            Russia
2.místo            CZ, Fit studio VenušeKladnoo.s.
3.místo            Russia
postup (4.)            CZ, BM Fitness HavlíčkůvBrod
postup (5.)             CZ, Aerobik Centrum Brno

Junior Aerobic
1.místo             CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové JAMES BOND TEAM
2.místo            CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3.místo            CZ, Aerobic Team Chuchle

Junior Men
1.místo             Isaac Leadbeatter                    Australia
2.místo            Michal Váňa                        CZ, Aerobik studio Dvojka
3.místo            Jeremy Delmotte                    Belgium
postup (5.)             Jan Heřman                        CZ, Aerobik studio Dvojka

Junior Women
1.místo             TerezaKudláčková                    CZ, AEROBIC Junior Club I.MrňákovéÚstínad Labem
2.místo            Meg Sutherland                     Australia 
3.místo            TahneeBratanavicius                Australia
postup (4.)             AdélaCitová                        CZ, Juniorský fitness Studio Louny

Junior Trios
1.místo             CZ, AEROBIC Junior Club I.MrňákovéÚstínad Labem
2.místo            CZ, Aerobik Centrum Brno
3.místo            CZ, Juniorský Fitness Klub

 

text: Z Beogradu Iva Hofmannová a Roman Hrůza – 16. 10. 2013, 15.34:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist