Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Trendy: dámská obuv

Šik barvy: Vítejte ve světě barev!
Sbohem, nudná šedi – vítej, barevný světe! Pryč jsou ty zimy, kdy se nosily pouze tmavé odstíny šedé a hnědé bez jediné barevné skvrnky. Trendy jsou teplé odstíny červené a oranžové a odstíny zelené až po lila a výrazné křiklavé barvy jako elektrická modř, šokující pink a limetkově zelená. Nová barevná paleta se ukazuje především na šatech, kostýmech, topech a doplňcích.
Komu sedí?
Výhoda: při tomto výběru barev si každý může najít tón, který je mu nejmilejší.
Jak tento styl nosit?
Křiklavé odstíny se kombinují s černou. Teplé barevné tóny jako červená, oranžová nebo zelená jsou doplněny zemitými přírodními barvami, především hnědou a béžovou.
Absolutní NE
U oblečení kombinujte pouze jednu barvu, dovolena jsou pouze doplňující barevná zvýraznění na botách, kabelkách nebo páscích!
Salamander Tip
Maximálně trendy jsou jednobarevné kombinace z různých materiálů jako například satén s úpletem nebo matné vlněné látky s lakem nebo kůží.

Coolly dressed: Černé časy mohou být tak sexy!
Jednoduchá nebo ve vzrušujícím mixu materiálů je černá zase jednou v centru zájmu. Avantgardní, elegantní nebo tajemná, ať jako motorkářka, nebo Femme Fatale v krátkých černých šatech či přísná v kostýmu – černá každé vymodeluje krásnou postavu.
Komu sedí?
S černou se nedá příliš zkazit – ale věřte si, letos musí černá vypadat sexy!
Jak tento styl nosit?
Nejlépe v kombinaci matných a lesklých materiálů nebo v kombinaci s neonovými barvami.
Absolutní NE
Nic smutně vypadajícího! Černá se nosí tak, aby byla sexy nebo elegantní. Černá sama o sobě může působit fádně, proto by se mělo vsadit hlavně na kvalitní materiály a extravagantní střihy.
Salamander Tip
Celočerné kombinace jsou velice trendy, ale nezapomeňte na efektní kombinace lesklých a matných materiálů. Nejsnazší cesta: ke kusům oblečení, které již máte, si vezměte aktuální lakové boty, kabelku a pásek.

Šedá barva: Šedé myšky jsou minulostí.
Od antracitové po pastelově šedou, tato nová trendy barva působí elegantně a v kombinaci s kovově stříbrnou velice sofistikovaně. Především na šatech, sportovním vrstveném stylu nebo krátkých kabátcích ukazuje šedá svou nejvíce vzrušující stránku.
Komu sedí?
Samotná šedá nesluší každému. Svěže působí kombinace šedé s bílou; s teplými hnědými odstíny nebo kožešinami působí šedá smyslně.
Jak tento styl nosit?
Šedé odstíny mají široké využití – působí sportovně ve vrstveném stylu nebo elegantně na šatech, ale pozor – také šedé odstíny vyžadují vysoce kvalitní materiály.
Absolutní NE
Nezapomeňte zařadit nějaké výrazné osvěžující prvky, jinak se snadno stanete šedou myškou.
Salamander Tip
Lakové doplňky nebo kabelky s metalickými prvky, jako jsou přezky, destičky apod. tvoří ty pravé zlaté hřeby vašeho outfitu.

Lesk, lesk, lesk: Blýská se na časy!
Večerní nebo koktailové šaty v tomto stylu najdou široké využití. Ať jsou dlouhé a zdrženlivé v empírovém stylu nebo sexy, kovově blýskavé a krátké – tento styl je tak různorodý jako žádný před ním, protože třásně, lurex, pajetky, flitry apod. neznají žádné hranice. Základ: futuristické stříbrné, zlaté nebo bronzové šaty.
Komu sedí?
Stát se blýskavým středem pozornosti není pro každého. Pokud se nechcete tohoto stylu vzdát, zkuste to se zlatými, stříbrnými nebo bronzovými doplňky a zůstaňte u zdrženlivějších šatů.
Jak tento styl nosit?
Doplňky, boty a kabelky by měly být ve stejné barvě jako šaty. Jenom stříbrná se může kombinovat s černými doplňky.
Absolutní NE
Žádné černé doplňky ke zlaté barvě!
Salamander Tip
Když nosíte metalické barvy, měli byste zapomenout na šperky nebo vybrat jen ty velice decentní. Také vlasy by měly být učesány velice jednoduše – nejlépe volně rozpuštěné. Upozornit na vás má váš blýskavý vzhled.

Rock 'n' Roll: Rock around the clock
Elegantní, sexy nebo hravé – jsou tady nové sukně, aby zasadily protiúder a skoply z piedestalu úzké „roury“ a spol. Ukáží vaši ženskost a přitáhnou pozornost ke štíhlému pasu a nohám. Výběr sahá od úzkých pouzdrových až po měkce splývající balónové. Jenom délku mají všechny společnou: na dlaň nad nebo pod kolena.
Komu sedí?
Balonové sukně noste pouze v tom případě, pokud máte dlouhé, štíhlé nohy. Pouzdrové sukně s vysokými podpatky pěkně vymodelují postavu. Doplňte je volnými topy nebo dlouhými pletenými vestami.
Jak tento styl nosit?
Nejlepšími kusy na kombinování jsou přiléhavé svetříky, blůzky nebo krátké propasované bundičky. Důležité je dotvarování pasu páskem nebo výše střiženým pasem.
Absolutní NE
Objemné sukně a volné topy.
Salamander Tip
K sukním jsou perfektní kozačky, lodičky nebo kotníčkové boty na vysokých podpatcích. Tip: Velice trendy jsou platformy – vysoké, ale pohodlné na nošení. Balerínky noste pouze k minisukním.

 

foto: Salamander – 08. 09. 2007, 10.23:36

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist