Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Rozhovor s Vlaďkou Koreňovou, hlasem aerobikových šampionátů

Jak hodnotíte poslední mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku?
Já jsem si to nesmírně užila. Poštěstilo se mi, že jsem moderovala už třetí mistrovství Evropy - a pokaždé je to skvělý zážitek. V Karlových Varech se to moc povedlo a příjemná byla i atmosféra lázeňského města, kdykoliv se nám poštěstilo vyjít z haly nadýchat se čerstvého vzduchu. Myslím, že toto mistrovství Evropy se velice líbilo i divákům.

Vlaďka Koreňová

Jak jste se k moderování šampionátů dostala?
Před pár lety mě oslovili, zda bych to nechtěla zkusit na menších závodech na Kladně. Nejprve jsem se zalekla, ale pak jsem zjistila, že mě to moc baví a asi se to líbilo, protože přišly další nabídky na podobné závody. Děkuji zejména Jitce Literové z Českého svazu aerobiku a fitness Fisaf.cz, že přišla s tou první nabídkou...

Moderování ale není vaše profese, jste ředitelkou pražské základní školy. Co vás tedy na moderování baví?
Já si u toho odpočinu. Zní to asi bláznivě, ale tento sport - sportovní aerobik, fitness i hip hop se mi moc líbí, stejně jako komunikace s publikem - po těch letech už znám jednotlivé závodníky i rozhodčí… Je to pro mě nesmírný relax.

Jak po tom pětidenním aerobikovém maratonu v Karlových Varech budete odpočívat?
Já jsem měla dovolenou teď na mistrovství a příští týden už budu moderovat další akci Česko se hýbe ve školách plných zdraví – skvělý projekt Českého svazu aerobiku a fitness fisaf.cz a tímto všechny na akci srdečně zvu.

  • Poznámka redakce Aerobic.cz (Marcela Macáková):  Poprvé jsem si Vlaďky všimla v Praze v roce 2012, kdy moderovala naprosto skvěle rovněž evropský šampionát společně s úžasným Jirkou Gruntorádem. Jak jim to slušelo, se můžete podívat na fotografii zde.

Zuzana RybářováČlánek pro vás připravila na přání Aerobic.cz Zuzana Rybářová, jež poslední roky zajišťuje mediální servis Českému svazu aerobiku Fisaf.cz. Mimo jiné pravidelně přinášela zprávy a výsledky ze zmiňovaného  ME v Karlových Varech. Děkujeme za spolupráci.

Kontakt: www.amaze.media

 

text: Zuzana Rybářová, foto: archiv – 28. 05. 2016, 22.58:33

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist