Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Rok 2012: Šance pro každého

Novým titulem z edice Knihovničky Meduňky je kniha Věry Keilové s názvem Rok 2012 - šance pro každého. Jak už název napovídá, autorka se v ní zabývá tématem "magického " roku, který zanedlouho začne. Co nám tento rok přinese? Měli bychom se obávat nebo spíš těšit...? Na co se máme připravit, co očekávat? Nastanou nějaké změny? Budeme nuceni se  nějak změnit i my sami...? Odpovědi na tyto otázky i inspiraci pro sebe jistě najdete v rozhovorech se zajímavými osobnostmi, které mají k tomtuto tématu co říci ...

Vážení čtenáři a milí přátelé,
možná se mnozí vás stejně jako já ptají, co nám přinese rok 2012, a hlavně jaké poselství se pro nás ve veškerém současném i budoucím dění ukrývá. Před několika měsíci jsem začala s vlastním pátráním, protože knihy na pultech knihkupectví mě uspokojily jen částečně a mých otázek spíš přibývalo, než aby ubývaly. Od jisté chvíle jsem ale začala potkávat lidi, kteří se mnou o otázkách spojených s rokem 2012 hovořili sami. Postupně mi předali informace, které jsou podle mého názoru hodny dalšího šíření. 
Podle všeho se v roce 2012 změní něco velmi zásadního, ale zpočátku to  běžném životě nepoznáme, neboť změna související s přestupem galaktického rovníku nejprve proběhne na úrovni energetické a teprve posléze se vše projeví i v našem hmotném světě. A to, jakou formou, máme přitom v rukou sami. Jisté je, že pro to, aby se svět stal krásnějším, je třeba pochopit a také uplatňovat duchovní principy tj. podstatu i cíl našich životů, milovat a odpouštět.

Čtyři mudrci

Tak jsem si sama pro sebe nazvala čtyři zpovídané osobnosti, jež mi vysvětlovaly energetické, vesmírné i pozemské děje související s rokem 2012. Postavení hvězd v den s datem 21. prosince 2012 mi vylíčila pražská astroložka Věra Várady, která speciálně pro tuto publikaci vypracovala podrobný horoskop. Dále jsme se pokusili poodkrýt roušku tajemství i pomocí karet, čehož se zhostila Zuzana Antarés z Brna.  Rok 2012

Dalším, s kým jsem si povídala o tom, jak bychom nyní měli přistupovat nejen k této době, ale také k životu a hlavně k sobě navzájem, byl ostravský léčitel Martin Kola. Jak si můžete přečíst, má mnoho zajímavých doporučení a vše vysvětluje na svém vlastním příběhu.

Vyvrcholením celé knížky je rozhovor o vesmírných dějích a povaze života, který jsem vědla s pražským léčitelem Vladimírem Kafkou. Představili jsme vám ho v Meduňce číslo 11 roku 2010 a v únoru 2011 byl hostem našeho setkání se čtenáři. A protože jeho vysvětlení stávajících jevů vzbudilo opravdu nebývale velkou pozornost, plánujeme ještě další setkání v lednu roku 2012 (termín se dozvíte v Meduňce nebo na našem webu www.mojemedunka.cz). Společně s Vladimírem jsme se stěžejní myšlenky snažili přenést i na papír právě v knize o roku 2012 a jak se nám to podařilo, už posoudíte sami.

Na rukopisu jsem si dala záležet a věnovala mu hodně času, ale zároveň mě psaní velmi naplňovalo, neboť přinášelo odpovědi na mé vlastní otázky. Přeju si, aby tomu tak bylo i u každého, kdo jej bude číst.

Co si přát k novému roku?

Celý rok 2011 byl ve znamení mnoha zkoušek, které nás nešetřily, a kniha dává odpověď i na to, proč tomu tak je, a jak ke všem vítaným i nevítaným změnám přistupovat. Mayský kalendář skončil datem 28. října 2011, což je datum udávající završení vývojového cyklu lidstva. Do roku 2012 všichni vstupujeme s velkým očekáváním a možná i obavami, vždyť právě tento rok se v mnoha pramenech pro další osud lidstva uvádí jako klíčový. Na sklonku roku 2011 si můžeme přát jen to, aby jízda na této vlně pro nás byla přínosná.

Datem, jenž v následujícím roce 2012 zasluhuje největší pozornost, je 21. prosinec, neboť právě v tento den se naše Země a společně s ní i všechny důležité planety naší sluneční soustavy dostanou na jednu pomyslnou přímku se Sluncem a galaktickým středem v Mléčné dráze. Poté následuje přestup galaktického rovníku. Tento jev se opakuje jednou zhruba za 25 920 let a nazývá se kosmickým nebo také platónským rokem. Naše Země po jeho uplynutí projde změnou a stejně tak i lidstvo. Do nového roku 2012 si tedy popřejme nejen hodně zdraví a štěstí, jak to děláváme obvykle, ale i to, abychom se také dokázali mít více rádi a hlavně bez podmínek. To je to jediné, co může přinést posun směrem vpřed.

S láskou Věra Keilová

 

30. 11. 2011, 21.47:00

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist