Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Reparil ® – Dragées

Reparil® – Dragées (tablety)se užívají při léčbě místních otoků po zranění (např. po otřesu mozku), při léčbě a prevenci pooperačních otoků, při léčbě bolestivých syndromů páteře (meziobratlové ploténky, bolesti šíje, ústřel, ischias), při léčbě poruch žilní funkce končetin, při léčbě křečových žil, zánětů žil, bércových vředů nebo k podpůrné léčbě zánětů šlachových pochev. Dokonce snižují bolest a zlepšují stav po trhání zubů.

Reparil ® – Dragées

Reparil® – Dragées obsahuje escin, což je léčivá látka z jírovce maďalu (kaštanu). Má „protiotokový“, odvodňující a protizánětlivý účinek a rychle odstraňuje obtíže způsobené místním otokem, jakými jsou např. pocity tlaku, bolesti apod. Zároveň ale neovlivňuje negativní látkovou výměnu minerálů a proces krvetvorby.Přípravek je dostupný bez lékařského předpisu a mohou ho užívat dospělí i děti.

Neurčí-li lékař jinak, užívají dospělí zpočátku 3krát denně 2 tablety, jako udržovací dávku 3krát denně 1 tabletu. Dětem se podává 2-3krát denně 1 tableta. Tablety se užívají po jídle a zapíjejí se tekutinou.

Více na www.medapharma.cz

Běžná cena: cca 130 Kč
Zakoupíte v lékárnách.

 

12. 02. 2016, 00.15:02

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist