Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

RAJEC SPINNING® RIDE 2008

Ve dnech 8. - 9. listopadu 2008 proběhl na Brněnském výstavišti v rámci veletrhu Sport-Life sedmý ročník RAJEC SPINNING® RIDE. Tato hromadná jízda na spinnerech je největší akcí podobného charakteru ve střední a východní Evropě. Veškerý výtěžek z akce podpoří handicapované sportovce. 

Ve třech termínech proběhly tříhodinové jízdy, kterých se dohromady zúčastnilo 350 jezdců z řad Spinning® instruktorů a dalších sportovců, příznivců spinningu i handicapovaných sportovců. Jednotlivé tříhodinové jízdy Rajec SPINNING® Ride vedli nejzkušenější instruktoři z Česka i Slovenska. Všechny jízdy, tedy celkem devět hodin spinningu, na pódiu absolvovali i úspěšní paralympionici Michal Stark (Česko), Aitor Oroza Flores (Španělsko) a Victor Hugo Gariddo Márquez (Venezuela). Tříhodinovou jízdu přišla podpořit také Tereza Huříková - vítězka světového poháru do 23 let a naše nejúspěšnější bikerka.

„Jezdci vytvořili úžasnou atmosféru plnou energie a sportovního nadšení. V průběhu jízd jsme zúčastněné jezdce zásobili tekutinami a ovocem. Vypilo se 1.800 lahví pramenité vody Rajec, která je při sportu díky své nízké mineralizaci vhodná k doplnění tekutin,“ uvedla Dita Kollárová, manažerka značky Rajec. 

Letošní ročník Rajec Spinning® Ride 2008 opět potvrdil, že účastníkům není lhostejný osud handicapovaných sportovců. Jako každoročně putoval veškerý výtěžek z akce na Konto BARIÉRY; konkrétně na projekt Sport bez bariér (www.sportbezbarier.cz). Celkem se podařilo vybrat 135 000 Kč, které budou použity na nákup speciálního sportovního vybavení pro handicapované sportovce.

 

text: Hauska & Partner, foto: Hauska & Partner – 21. 11. 2008, 19.44:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist