Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Radka Neubertová: 5. Pilates festival v říjnu 2016

V sobotu  8. 10. 2016 proběhl již popáté Pilates festival, který pořádaly Radka Neubertová a Zuzana Žídková. Akce se opět konala ve sportovním areálu Hamr, v Praze 10- Záběhlicích.

Radka Neubertová: 5. Pilates festival v říjnu 2016

5. PF měl oproti tomu loňskému pestřejší rozvrh, neboť byly díky opravdu velké účasti rezervované poprvé všechny 3 sály.  Proto mohl být počet účastníků navýšen až na 120.

Tato akce je určená jak pro profesionální lektory, tak i pro veřejnost nadšenou pro Pilates cvičení. Akce začala velkými ranními přípravami, kdy se organizační team sešel na místě již v 7:00 h a připravoval registraci, dárky pro účastníky, umisťovaly se bannery partnerů do sálů, připravovaly se pomůcky a doprovodný program. A přijížděli i partneři se svými stánky – KANTU, Opium Sport, AVON a Jeuenesse.

Již před 8:00 h se začali scházet natěšení účastníci, kteří si postupně u registrace vyzvedávali své propozice a další dárky od našich partnerů - tašku s dárky od Dermacolu, vodu od Toma Natura, raw tyčinky značky Bombus a dárek od AVONu.

Úvodní slovo před začátkem akce si vzala spoluorganizátorka Radka Neubertová, která všechny účastníky přivítala a jmenovitě poděkovala všem partnerům, kteří se 5. PF zúčastnily, nebo poskytli dárky. A pak byl již program v plném proudu.

Po celou dobu konání akce si účastníci mohli zakoupit lístky do tomboly. Kus za 25,-. Celý výtěžek z tomboly byl věnován nadaci La Vida Loca a jejímu projektu pro opuštěné děti „Život v kufříku“. Pro nadaci se nám podařilo vybrat 4985,-.

Akce se zakončila v cca 16:00. Všichni účastníci odcházeli spokojení, nadšení a natěšení na další ročník, který se bude konat 14.10. 2017.
Chtěli bychom touto cestou velice poděkovat všem účastníkům za skvělou atmosféru, kterou spolu s námi na festivalu vytvořili.

Tak zas za rok.
Za přípravný tým Pilates festivalu
Radka Neubertová – spoluorganizátorka akce

 

23. 10. 2016, 16.26:07

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist