Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

První Lowcarb Shop & Café v České republice. Praha, Centrum Černý Most

Cukry se ukrývají téměř ve všech potravinách, včetně slaného pečiva. Řešení přináší značka Update1, která se zaměřuje na nízko sacharidové potraviny bez přidaného cukru. Sladkou chuť v potravinách Update1 zajišťují sladidla, která se přirozeně vyskytují v ovoci nebo šetrně přidaná stévie. Update1 nabízí exkluzivní kolekci téměř 400 druhů nízko sacharidových potravin vlastní receptury. Sortiment je skutečně širokýa zahrnuje většinu základních i doplňkových potravin: od nápojů, přes mléčné výrobky, mouky, těstoviny, sladké i slané pečivo, dezerty, sladkosti, dochucovadla, až po uzeniny a různé pomazánky. Veškeré produkty jsou vhodné pro diabetiky.

První Lowcarb Shop & Café v České republice. Praha, Centrum Černý Most

Update1 myslí také na celiaky, kteří si mohou zakoupit řadu bezlepkových těstovin a také přirozeně bezlepková je řada Paleo. Nově otevřená prodejna na adrese Praha, Centrum Černý Most nabízí příjemné posezení díky kavárně a fast foodu, kde mohou všichni na vlastních chuťových pohárcích otestovat, jak dobré může být jídlo bez přidaného cukru.

  • O škodlivosti rafinovaného cukru na lidský organismus se mluví už mnoho let, zmiňují se dokonce horší dopady na zdraví než v případě kouření. Obsah sacharidů je snížený ve prospěch rostlinných bílkovin a vlákniny. Složení tak zajistí optimální přísun živin, ale minimalizuje ukládání tukových zásob.

Hlavní myšlenkou značky Update1 je nabídnout zákazníkovi veškerý sortiment tak, jak je zvyklý z běžného obchodu. V obchodech Update1 ale není nutné sledovat výživové hodnoty - systém stravování Update1 se neřídí obsahem kalorií - jejich potřebu má každý z nás odlišnou a dle Update1 záleží také na zdroji živin odkud kalorie pocházejí (systém stravování je podrobně vysvětlen v právě vycházející knize „Norbiho tajemství, základy životosprávy“). Všechny potraviny jsou bez přidaného cukru a se sníženým obsahem sacharidů a proto vhodné pro diabetiky, sportovce, ale také například při redukční dietě.

„Update1 s.r.o. otevřela svou první provozovnu Update1 Lowcarb Shop & Café a nechala se tak inspirovat úspěchem konceptu na Slovensku a v Maďarsku, kde je více než stovka obchodů. Naše potraviny jsou jedinečné a tím budí pozornost,“ vysvětluje Martin Suchánek, ředitel společnosti Update1.

Potraviny Update1 oslovují aktivně žijící lidi, sportovce, diabetiky nebo osoby s nadváhou. Za zmínku stojí nová pekařská řada 3R, která znamená REVOLUCI v pekařině a REDUKCI tří zásadních bodů pro naše zdraví: 1) hladiny cholesterolu v krvi, 2) hmotnosti a 3) hladiny cukru v krvi po jídle – to vše díky složkám, které obsahuje, kterými jsou mimo jiné rozpustná vláknina, glukomanann (extrakt z kořene rostliny Konjac Amorphophlallus) a kyselina linolová

„Každý den jsme svědky postupu obezity a Češi drží smutné evropské prvenství. Je vědecky prokázáno, že z obezity plyne řada velmi vážných chorob, včetně diabetes nebo rakoviny. U nás máme přibližně 850.000 diabetiků a další statisíce čekatelů na diagnózu. Za obezitou jsou zejména pro tělo nezvladatelná množství sacharidů v běžných potravinách“, doplňuje Martin Suchánek.

Značka Update1 pochází z Maďarska, kde byla založena v roce 2004 panem Norbertem Schobertem. Jeho příběh začíná v dětství, kdy jako patnáctiletý chlapec vážil 104 kg. Dnes je slavným maďarským výživovým guru a fitness poradcem.

 

 

04. 11. 2015, 08.37:58

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist