Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

První den ME ve sportovním aerobiku - výsledky

První den ME ve sportovním aerobiku  - výsledky První den ME ve sportovním aerobiku  - výsledky
První den ME ve sportovním aerobiku  - výsledky První den ME ve sportovním aerobiku  - výsledky

V dopoledním soutěžním bloku soutěžili hlavně kadetské a juniorské ženy, které bojovaly o postup do semifinále. Pokračovaly semifinálová kola pro fitness týmy a zbylé kategorie sportovního aerobiku, z nichž už známe finalisty do zítřejšího velkého finále kadetů a juniorů. Češi se rozhodně nenechali zahanbit a potvrzují vedoucí pozice.

KADETI
Ženy
1. Tereza Miková – Aerobic Team Chuchle
2. Vanda Šimková – Aerobik Klub Zlín
3. Kristýna Krajíčková – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Muži
1. Luboš Hanus – Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
2. Radek Dvořák – Maniak Aerobik Havířov
3. Vojtěch Vrabec – AE klub Lady Plzeň

Páry
1. Zelenková, Hanus – Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
2. Macková , Hanák – Aerobik klub Zlín
3. Pechmannová, Vrabec – AE klub Lady Plzeň

Tria
1. Corridoor
2. Fitness center Báry a Hanky Šulcové
3. Aerobik klub Zlín

Fitness aerobic petite
1. Sport Academy Kladno
2. Fit studio D Praha
3. Rusko
4. AJC Ivy Mrňákové Ústí nad Labem z.s.

Fitness aerobic grande
1. Fitness center Báry a Hanky Šulcové - Rebels
2. Aerobic Team Chuchle - Fire
3. Rusko
4. Fitness center Báry a Hanky Šulcové – Canada

Fitness step petite
1. BM Fitness Havlíčkův Brod
2. Rusko
3. Aerobik centrum Brno
4. One club Brno

Fitness step grande
1. Rusko
2. Oxygen Příbram
3. BM Fitness Havlíčkův Brod
4. Rusko
5. Fit studio Venuše Kladno

JUNIOŘI
Ženy
1. Viktorie Prokopová – Fitness center Báry a Hanky Šulcové
2. Belgie
3. Andrea Švihálková – The Queen Club
4. Itálie
5. Kateřina Sekerová – Fitness center Báry a Hanky Šulcové

Muži
1. Tomáš Absolon – Studio K Barrandov

Páry
1. Jánská, Bartůšek – Fitness studio Louny
2. Kubíčková, Novotný – JŠA Domyno Ivy Farářové
3. Syručková, Absolon – Studio K Barrandov

Tria
1.Corridoor
2. Fitness center Báry a Hanky Šulcové
3. Aerobic Dancers Kladno – Sportklub Kladno

Fitness aerobic petite
1. Aerobic Team Chuchle
2. AJC Ivy Mrňákové Ústí nad Labem z.s.
3. Rusko
4. Aerobic Dancers Kladno – Sportklub Kladno

Fitness aerobic grande
1.Fitness center Báry a Hanky Šulcové
2.Aerobic Dancers Kladno – Sportklub Kladno
3. Rusko
4. Rusko
5. Fitness center Báry a Hanky Šulcové – Zorro

Fitness step petite
1. Rusko
2. Fanatic
3. One Club Brno
4. Sportovní klub MK Kladno

Fitness step grande
1. Rusko
2. Rusko
3. BM Fitness Havlíčkův Brod
4. Oxygen Příbram
5. Fit studio Venuše Kladno

Velké finále kadetů bude probíhat ve čtvrtek od 14 hodin, od 17 hodin pak začne finále juniorů.

 

text: tisvková zpráva FISAF, foto: archiv FISAF – 25. 05. 2016, 23.18:30

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist