Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Přihlaste se: Hledají se ženy a muži, které trápí problémy se zažíváním pro zapojení do lékařské studie s minerální vodou Mlýnský pramen

Každého z nás občas trápí problémy se zažíváním. Určitě tyto problémy znáte, jsou to bolesti břicha, nadýmání, zácpa či průjem. Pokud je to ale častější, je to nepříjemné. Nemusí se ale jednat o nic vážného, může jít například o špatné stravovací návyky, které tyto občasné potíže způsobují.
Ve spolupráci se stránkami www.zena-in.cz byl spuštěný zajímavý projekt, kterého se můžete zúčastnit, pokud také občas trpíte problémy jako jsou nadýmání, zácpa, průjem, bolesti břicha.

Přihlaste se: Hledají se ženy a muži, které trápí problémy se zažíváním pro zapojení do lékařské studie s minerální vodou Mlýnský pramen

Jedná se o plánovanou lékařskou studií, do které se můžete přihlásit a stát se její součástí. Studie se bude účastnit 100 lidí, a to žen i mužů. Studie bude probíhat v Thomayerově nemocnici v Krči, Praha 4. Stanete se tak součástí významného projektu, vaše účast bude důležitá.

Co to obnáší, pokud se budete chtít do studie zapojit?

Zena-in.cz vás propojí s lékařem, který vám nejdříve celý projekt vysvětlí a pokud dáte svůj souhlas, v rámci vstupní prohlídky s vámi projde vaši anamnézu, jaké berete v současnosti léky, s čím se léčíte atd., vyšetří vás, provede základní měření životních funkcí (tlak krve, tep, apod.) aby mohl posoudit váš zdravotní stav. Vedle jiného vyplníte dotazník kvality života, a provedeme odběr krevního vzorku a moči (případně vzorek stolice, ale to jen s vaším souhlasem).

  • Pokud splníte kritéria vstupu do studie, v rámci které je hlavní cíl pravidelná konzumace minerální vody Mlýnský pramen po dobu 3 týdnů a zjištění jejího působení na vaše občasné potíže s trávením.

Po třech týdnech se opět dostavíte k vyšetřujícímu lékaři, kde zhodnotíte svůj stav – jak se cítíte a zda měla minerální voda Mlýnský pramen na nějaké změny vašich občasných potíží. V případě vašeho zájmu se můžete s lékařem domluvit na prodloužení celého pitného cyklu.

V závěru celého projetu získáte ještě odměnu (upřesní se s vybranými uživateli).

Máte zájem se do této studie zapojit? Pak vyplňte dotazník, na základě kterého bude probíhat zařazení zájemců do studie. Můžete přihlásit i svého partnera, pokud trpí stejnými problémy a měl by zájem se studie zúčastnit.    

Nezapomeňte, že pro vyplnění dotazníku musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená.

Děkujeme vám za vaše odpovědi a těšíme se, že se stanete součástí důležité studie, která napomůže pacientům s potížemi s trávením v jejich problému.

 

01. 10. 2018, 11.26:35

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist