Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Pretty Woman ČR 2008

V sobotu 29. listopadu 2008 se v krásných prostorách Státní opery Praha uskutečnilo slavnostní finále 2. ročníku soutěže, jejímž cílem je nalézt dámu s nejkouzelnější osobností, Pretty Woman ČR 2008. Soutěžní finále mohli v přímém přenosu sledovat také diváci prvního programu České televize. V rámci večera byla na základě výsledku hlasování prostřednictvím SMS vyhlášena druhá česká Pretty Woman ČR, kterou se stala pětatřicetiletá ostravská rodačka Silvie Šuleřová. Kromě toho byly předány tituly Pretty Woman ČR Press, Pretty Woman ČR Internet a Tvář Body Basics. Pro diváky byl kromě zajímavých disciplín, ve kterých dámy soutěžily, připraven bohatý doprovodný program plný oblíbených interpretů. Finálovým večerem diváky v sále i u televizních obrazovek provedla humorem svým vlastním moderátorka Halina Pawlowská.

Soutěž Pretty Woman ČR je mezi soutěžemi krásy příjemnou výjimkou, protože jejím hlavním posláním je poukázat na přirozenou krásu ženy ve všech směrech. Modelingová kritéria a míry zde tedy nejsou rozhodujícím elementem. Smyslem této soutěže je ocenit ženský šarm, charisma i eleganci a především nalézt dámu s  nejkouzelnější osobností v České republice.Finálový večer se uskutečnil 29. listopadu 2008 a stejně jako loni ho mohli sledovat diváci v přímém televizním přenosu České televize. Ti také pomocí SMS hlasování rozhodlo vítězce druhého ročníku soutěže Pretty Woman ČR. Průběh večera bude podobně netradiční jako celá soutěž. Neméně zajímavý byl i doprovodný program plný oblíbených interpretů, jako je například Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Aleš Brichta, Radka Fišarová, Petr Hapka, Petr Kolář, Jiří Korn, Kamila Nývltová, Josef Vojtek, Marek Ztracený, skupin Divokej Bill, Olympic či orchestr Golem. V průběhu finálového večera rozhodli diváci prostřednictvím SMS hlasování o celkové vítězce druhého ročníku soutěže Pretty Woman ČR 2008. Tou se stala maminka sedmiletého syna Marka a čtyřleté dcerky Lindy, Ostravačka ve znamení lva, pro kterou jsou charakteristické vlastnosti, hrdost, ctižádost, přátelskost a péče o rodinu, Silvie Šulerová.

Kromě Pretty Woman ČR 2008 byly v průběhu večera vyhlášeny i další kategorie. Generálním partnerem soutěže Pretty Woman ČR se v letošním roce stala známá značka v kosmetické péči  o tělo, Body Basics. Právě v prodejnách této značky probíhalo hlasování o Tvář Body Basics. Každý z návštěvníků prodejen Body Basics mohl kromě nákupu přírodních kosmetických produktů ocenit přirozenou krásu soutěžících a dát hlas jedné z finalistek. Finalistka, která soutěžila pod číslem 1, Veronika Zieglerová, jež obdržela nejvíce hlasů od zákazníků značky Body Basics, se stala Tváří Body Basics. Čeká jí velmi zajímavá cena, kterou není nic jiného než celoroční spolupráce s kosmetickou značkou Body Basics.

Třicetiletá Veronika Zieglerová z Českých Budějovic, maminka tříletého syna, mezi jejíž koníčky patří také cestování, nakupování, spinning a plavání si také odnesla ze soutěže titul Pretty Woman Internet ČR 2008, která získala na základě internetového hlasování. Čtenáři vybraných médií si zvolili svou Pretty Woman Press ČR 2008. Tu si přebrala vítězka celé soutěže Pretty Woman ČR Silvie Šuleřová.

Po slavnostním finále se konala after party v hotelu Ambassador – Zlatá Husa. Zde kromě předávání cen proběhl rovněž křest kalendáře Pretty Woman ČR 2008, jehož autorem je fotograf Richard Nowak. Kalendář se fotil v rámci předfinálového soustředění na Kanárských ostrovech. Každé finalistce byl v tomto kalendáři věnován jeden měsíc. V rukách vizážistů a kadeřníků se dámy  proměnily v opravdové perly. Jejich ženský půvab navíc skvěle vynikl v modelech „českého Galliana“, návrháře Josefa Klíra.

 

30. 11. 2008, 13.44:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist