Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Právě vychází Vaše JARNÍ KONDICE

Po velice úspěšném DVD Do KONDICE I, vychází u společnosti Universal Music Group novinkové DVD Václava Krejčíka DO KONDICE II – hubnoucí a stravovací plán. Tentokrát nejde jen o klasické posilovací cvičení, ale jde o ucelený koncept, který zahrnuje jak cvičení tak stravování s cílem zhubnout, vytvarovat celé tělo a být v kondici.

Cvičební bloky jsou složeny z kondičního posilování s vlastním tělem ve stoji a na zemi s ohledem na malý prostor. Jednotlivé bloky si můžete nezávisle a dle chuti kombinovat jak uznáte za vhodné, nebo dle programového návodu autora. Při cvičení na zemi jsou zařazeny navíc speciální bloky, které posilují pánevní dno, zpevňují v izometrických výdržích souměrně celé tělo a intenzivním způsobem tvarují záda, hýždě, nohy a boky. Břišní oblast je většinou velkou problémovou partií, a proto každý z bloků obsahuje bohatou zásobárnu cviků vycházejících z jógy, pilates a posilovacích cvičení se zaměřením na břišní svaly. Bonusem je cvičení na zemi s malým míčkem.

Celé DVD je obohaceno o rozhovor s Janou Altnerovou o zdravém vaření a hubnutí, kdy se s Václavem Krejčíkem zamýšlí nad způsoby, jak docílit ideální váhu tak, abyste nemuseli držet dietu, ale postupnými úpravami změnili přístup ke sportu, jídlu a vše se stalo přirozenou součástí Vašeho života.
DVD obsahuje i obsáhlou brožuru, kde najdete 15ti denní jídelníček, mnoho inspirativních receptů a návod na to, jak postupovat při tvarování těla a hubnutí.
Pojďte do kondice a dejte šanci pohybu.

A něco navíc:
Václav Krejčík: „Live from Madeira“

První audio nahrávka cvičení powerjógy pro všechny je záznamem, který vznikl při veřejné hodině powerjógy na ostrově Madeira. Instruktor powerjógy Václav Krejčík vede klasickou lekci powerjógy tak, abyste nepotřebovali ke cvičení obraz, který rozptyluje vaši pozornost. Poslechem zvukové nahrávky, přesnými a srozumitelnými pokyny k provádění jednotlivých základních pozic, pozdravu slunci, uvolníte, protáhnete a posílíte souměrně celé tělo. Při závěrečné relaxaci si krásně odpočinete a načerpáte novou energii.

Oba tituly můžete zakoupit na www.bmsa.cz.

 

01. 04. 2007

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist