Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Praktické tipy pro měsíc leden

Trápí vás atopický ekzém, lupénka nebo třeba jen extrémně suchá pokožka? Přípravky altermed Leciderm Vás spolehlivě zbaví nepříjemných pocitů a navíc se postarají o hydrataci a výživu pokožky a tím viditelně zlepší její vzhled. Altermed Leciderm neobsahují kortikoidy ani PARABENY a nezpůsobují nežádoucí reakce ani při kontaktu se slunečním zářením.

Extra tip: altermed Leciderm mast (extra mastná)

Altermed Leciderm mast obsahuje více než 90 % lipidů. Je vhodná pro intenzivní ošetření nejvíce postižených oblastí. Je vhodná pro dospělé a děti od 6 měsíců, po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem je možné používat již od narození.

Leciderm mast

Modré kapky Opticalm

Oční kapky, které má prý každá Francouzka stále u sebe, činí bělmo očí ještě bělejší, duhovku sytější a díky tomu zvyšují přirozený jas očí. Současně přinášení unaveným a zarudlým očím zklidnění a potřebnou hydrataci. Kapky obsahují destilované přírodní šťávy z vybraných květů, které hydratují rohovku a zklidňují oko, neobsahují konzervační látky. Modré kapky Opticalm s klinicky ověřeným účinkem můžete zakoupit v lékárně.

Modré kapky Opticalm

Mobilin Extreme active

Přípravek je určen pro extrémně namáhané klouby především u sportu. Díky vysokému obsahu enzymů působí rychle a spolehlivě. Zajišťuje intenzivní výživu kloubní chrupavky i rychlou regeneraci vaziva i šlach. Účinně pomáhá při regeneraci pohybového aparátu po úrazech vaziva, šlach i kostí. Přípravek je ve formě rozpustného prášku s příchutí pomeranče. Připravený drink zpestřuje pitný režim a současně nezatěžuje žaludek. 

 

A co se osvědčilo vám? Napište nám na email redakce. Děkujeme za spolupráci.

 

08. 01. 2012, 15.23:42

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist