Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Pozdravy z IV. Reebok Jóga Dnes Konference

Dobré ranko, posielam zopár foto a zároveň ďakujeme za umozeniw byť tam... Som inštruktor dance aerobicu a toto bola pre mňa úplne iná skúsenosť, strašne rada skúšam všetko iné, prosto takéto akcie rada vyhladavam, kde sa dobijam aj ja...toto bolo zase niečo, čo som este neskusila osobne, myslím jogu všeobecne.. akcia bola super organizovaná, cvičili sa v dvoch salach, kazdy dostal od sponzorov darčeky hneď pri vstupe, tradične stánky s vyzivou, oblečením, pomockami na jogu.. bola som veľmi prekvapená, ze jogu vlastne cvičili prevazne mladí ľudia, a je to niečo aj pre chlapov.. vládol samozrejme aj počas cvičení neskutocnych pokoj , pokojná atmosféra.. este raz ďakujeme, boli mi potešením vyskúšať čosi iné, a Luhačovice su inak krásne mestečko, stihli sme pochodiť kúpele, jednoducho krásny celý slnečný deň!!
Katarina Vidova

 IV. Reebok Jóga Dnes Konference

Poznámka redakce
Po vyhlášení výsledků soutěže o vstupenky na  IV. Reebok Jóga Dnes Konferenci se ozvaly některé výherkyně, že nemohou jet. Bylo mi líto nedat šanci těm, kteří by možná rádi jeli, ale neměli štěstí, a tak se po pár hodinách telefonování a dopisování nakonec do Luhačovic vypravili i ti, kteří mezi původními výherci nebyli. Mezi nimi i právě Katarina.

Touto cestou bych pak moc chtěla poděkovat Katce Bílkové, managerce energy Studií a organizátorce akce, která téměř  „za pět minut dvanáct“ (tedy v tom největším shonu, který jistě měla) byla ochotna přepsat seznam výherců, aby se náhradnice mohly dostavit. Děkuji. Marcela

p.s. a můžete se těšit na reportáž a další fotografie.

 

03. 08. 2014, 14.50:41

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist