Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Postarejte se o zájezd se cvičením na příští rok a získejte odměnu za svou práci plus příjemnou dovolenou ZDARMA. Veškerý servis pro vaše klienty zajistí FRČÍME - cestovka pro aktivní lidi.

Vezměte své klienty na zájezd a získejte pro sebe příjemnou dovolenou ZDARMA! Starat se budete jen o své cvičební lekce, vše ostatní zajistí CK FRČÍME.

FRČÍME s.r.o., cestovka pro aktivní lidi a partner Aerobic.cz, pořádá v září a říjnu nábor nových instruktorů pro své zájezdy.

Instruktor by měl již mít nějaké zkušenosti se zájezdy s aerobikem a ideálně také vlastní klientelu, které svůj zájezd nabídne. Nehledáme instruktory, kteří by jen jeli cvičit před neznámé lidi, kteří si koupí zájezd se cvičením.

Právě nyní je čas postarat se o cvičební zájezd pro vaše klienty na příští rok. Vše vám zajistí CK FRČÍME. Vy si vyděláte peníze za cvičení a navíc získáte pro sebe příjemnou dovolenou ZDARMA.

 • Hledáme instruktory, kteří se s námi domluví na zájezdu a pak jej budou aktivně šířit mezi své klienty s tím, že my jejich skupinu doplníme buď jinou skupinou nebo individuálními klienty.

Kam s námi vyrazit?

V nabídce jsou destinace jako Chorvatsko (Istrie i Dalmácie), Itálie (Sever, Rimini, Palmová Riviéra, Gargáno, Kalábrie), Řecko (Olympská riviéra), Slovinsko, Rakousko (v horách a u jezera – vhodné např. pro jógu), Maďarsko (prodloužené víkendy v lázních se cvičením) i Česká republika (prodloužené víkendy). Můžeme nabídnout také letecké destinace, ubytování v hotelu s polopenzí, v apartmánech bez stravy nebo s polopenzí (Chorvatskou i levnější Českou), také levnou variantu v mobilhomech nebo ve stanech.

Spolupracující instruktoři automaticky získávají:

 • Web stránku se svým zájezdem na www.frcime.cz
 • Facebook událost
 • Papírové letáčky a jpg plakátky pro šíření akce
 • Odměnu za každého účastníka zájezdu v dohodnuté výši
 • Místo zdarma pro sebe na daném zájezdu (nad 20 osob)
 • Další předem domluvené profity, které budou zakalkulovány do ceny zájezdu

Co můžete očekávat?  

 • 100 % profesionální přístup při přípravě zájezdů
 • Patnáctileté zkušenosti právě se zájezdy se cvičením
 • 100 % odzkoušené místa na cvičení s přístupem k elektřině, možností „dělat hluk“, nedaleko ubytování s pěkným pobřežím
 • Cvičební aparaturu na zájezdě (prodlužka, reprosoustava, stojan, CD přehrávač s pitch kontrolem, mikroport (je-li vyžadován)
 • Delegáta v místě pobytu, který pomůže nejen s klienty, ale také s aparaturou, zapojením, apod….

Naše motto zní: Cvičitel je zde od toho, aby cvičil a připravoval se na hodiny, ne od toho, aby dělal delegáta, výběrčího peněz nebo snad dokonce řidiče autobusu.

Jak zjistit podrobnosti?

Zcela nezávazně požádejte o bližší informace zde!

 

08. 09. 2015, 21.11:38

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist