Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Pomáhat zastavit týrání dětí má smysl!

Každá maličkost, každé rozhodnutí nebo čin, kterým přispějeme k tomu, aby se snížil počet týraných,  zneužívaných či jinak trpících dětí, má svůj smysl. V roce 2007 v této činnosti podpořili Nadaci Naše dítě také všichni lidé, kteří si zakoupili červenou kartu s píšťalkou a dali tak „červenou kartu“ týrání dětí. Patří vám za to velké poděkování za solidaritu a podporu. 

Děkujeme všem, kteří v rámci kampaně „Dejme týrání dětí červenou kartu!“ podpořili činnost Nadace Naše dítě zakoupením červené karty s píšťalkou v hypermarketech GLOBUS a také ve spolupráci se společností Simply You v síti lékáren, kde kupující navíc obdrželi zdarma vitamíny PargaVit různých příchutí. V době trvání kampaně, od 1. června do 31. prosince 2007, se prodalo celkem 13 002 píšťalek. Výtěžek z prodeje bude použit na přímou podporu ohrožených dětí. Kampaň „Dejme týrání dětí červenou kartu“ má za cíl upozornit veřejnost na formy psychického a fyzického týrání dětí. Především na problematiku komerčního sexuálního zneužívání dětí. Kampaní se snažíme o snížení počtu dětí, na kterých je pácháno násilí a zároveň pomáhat dětem, kterým je ubližováno.   

Nadace Naše dítě odstartovala rozsáhlou celorepublikovou kampaň  „Stop násilí na dětech!“, kterou od roku 2005 usiluje o snížení počtu týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí v ČR. V roce 2007 kampaň pokračovala pod heslem „Dejme týrání dětí červenou kartu!“ „Červená karta říká STOP násilí páchaném na dětech, podobně jako červená karta za nečistou hru ve fotbale. Děkujeme všem, kteří se k naší aktivitě na pomoc ohroženým dětem připojí,“ říká Ing. Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě. “S nejrůznějšími formami násilí se v České republice setká každoročně tisíce dětí. Za zdmi domácností dochází k tělesnému, psychickému týrání a sexuálnímu zneužívání, ale i k dalším formám násilí, kdy jsou děti zanedbány, svědky domácího násilí a oběťmi porozvodových sporů mezi rodiči. Tomu je potřeba zabránit a ochránit děti před těmito způsoby teroru,“ dodává Zuzana Baudyšová.

Přispět na pomoc ohroženým dětem mohou občané i v roce 2008 prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru DMS NASEDITE na číslo 87777. Děkujeme za Vaši pomoc!

 

08. 02. 2008, 21.06:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist