Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Pohádkový příběh aviváží Lenor s ještě déle trvající vůní

Aviváž Lenor Best Freshness garantuje dlouho trvající vůni prádla po dobu až jednoho týdne. Aviváž Lenor Best Freshness garantuje dlouho trvající vůni prádla po dobu až jednoho týdne. Aviváž Lenor Best Freshness garantuje dlouho trvající vůni prádla po dobu až jednoho týdne.

Čich je jedním z nejdůležitějších smyslů. Nové aviváže Lenor s technologií Best Freshness nejsou žádnou snovou novinkou, ale mají ještě lepší složení, které vám umožní užívat si aroma a svěžest vašeho prádla nepřetržitě až po dobu 7 dní. Dobře zvolené vůně vám mohou navodit lepší náladu, zvednout sebevědomí nebo naopak uklidnit vaši mysl. S jejich pomocí se můžeme proměnit v divoké a sebejisté jedince nebo naopak v někoho, kdo má rád přírodu a klid. Citlivost na jednotlivé vůně se mění v průběhu dne a také v závislosti na naší náladě, zdraví nebo věku. Z toho důvodu je volíme podle situace: jinou vůni zvolíme pro večerní róbu a jinou zase pro naše povlečení a ručníky.

Technologie Best Freshness garantuje dlouho trvající vůni prádla po dobu až jednoho týdne. Tento efekt zajišťuje nové složení, které uvolňuje vůni postupně při každém pohybu látky. Ucítíte ji tak při vyndávání prádla z pračky a jeho věšení stejně jako při skládání jednotlivých kousků do skříně. Každé ráno si nyní můžete užít obklopeni přikrývkou, která bude vonět jako čerstvě vyprané prádlo. Vůně, kterou si vyberete pro své oblečení, vás pak potěší v každém okamžiku dne. Při výběru té správné vůně pro povlečení, oblečení do práce nebo pro speciální příležitost si můžete vybrat z bohaté nabídky aviváží Lenor, z nichž každá je jiná a nádherně voní.

 

 

17. 01. 2020, 10.58:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist