Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Plzeň hostí MČR ve sportovním aerobiku

Se svými propracovanými sestavami se na mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku, fitness týmech a ATS ve Sportovní hale TJ Lokomotiva Plzeň představí zástupci naší aerobikové elity, včetně úspěšných medailistů z evropských a světových šampionátů FISAF.Největší souboje o postupová místa jsou tradičně očekávány u individuálních sestav žen, kde mezi horké favoritky patří Adéla Citová z Fitness studia Louny, která bude pod vedením trenérky a choreografky Jitky Hofmannové obhajovat loňský titul mistryně ČR Mistrovství světa se pak koná v nizozemském Leidenu 17. až 21. října 2017.

  • Největší souboje o postupová místa jsou tradičně očekávány u individuálních sestav žen, kde mezi horké favoritky patří Adéla Citová z Fitness studia Louny, která bude pod vedením trenérky a choreografky Jitky Hofmannové obhajovat loňský titul mistryně ČR.
  • Ostře sledovaný bude také výkon Terezy Tydlitátové z Corridoor Teamu.
  • Dalším horkým favoritem na medailová umístění bude v kategorii dospělých zkušené Trio Fitness studia Louny ve složení Kristýna Zahradníčková, Lucie Veličková a Adéla Citová.
  • Velké a napínavé utkání se odehraje jistě také v kategorii juniorů. V kategorii žen 14 až 16 let se předvede loňská mistryně světa v této kategorii Karolína Kudláčková ze Studia K Barrandov a nadějná Viktorie Prokopová z Fitness Center Báry a Hanky Šulcových. 
  • A skvělé výkony jistě podá i zlaté juniorské trio z mistrovství Evropy v sestavě Dominika Herzánová, Marika Podlucká a Andrea Švihálková z Corridoor Teamu.
  • Nejvíce závodníků na mistrovství bude již tradičně pocházet z Fitness centra Báry a Hanky Šulcové.
  • V soutěži pódiových skladeb pak bude nejvíce zastoupená Gymnastická škola Martiny Wudyové z Mladé Boleslavi a pořadatelský klub Aerobik klub LADY Plzeň.
 

05. 10. 2017, 19.07:30

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist