Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Pfanner Pure Tea je nesladký čerstvě spařený přírodní ledový čaj

Nové přírodní čaje Pfanner Pure Tea bez obsahu cukru, sladidel a dalších přidaných látek jsou ideálním, nesladkým nápojem pro dokonalé osvěžení.
Šetrný proces spaření čaje a pečlivá příprava dodávají přírodnímu čaji Pfanner Pure Tea plnou chuť. S nulovým obsahem cukrů a sladidel je zcela novým a unikátním nápojem na trhu. Lze si ho vychutnat ve dvou variantách - čistý čaj s příchutí ovoce, nebo zelený čaj. Svojí energetickou hodnotou potěší ty, kteří si udržují štíhlou linii - 100 ml čaje Pfanner Pure Tea obsahuje jen 1 kcal. Oba výrobky se také navíc pyšní přívlastkem BIO – zárukou ryze přírodního původu.

Pfanner Pure Tea bez obsahu cukru, sladidel a dalších přidaných látek

Zelený čaj Pfanner Pure Tea je vyrobenz čerstvě spařeného zeleného čaje. Obsahuje pouze pečlivě vybrané organické odrůdy zeleného čaje. Je uvařen podle nejvyšších standardů kvality a ozvláštněn čerstvou citrónovou šťávou. Povzbuzující působení zeleného čaje má blahodárný účinek na tělo i mysl a poskytuje dokonalé osvěžení.

Ovocný čaj Pfanner Pure Tea je směsí nejkvalitnějších šípků, květů ibišku, borůvek, černého rybízu, jablek a černého bezu. Narozdíl od zeleného čaje neobsahuje ovocný čaj Pfanner Pure Tea kofein. Speciální proces vaření a pečlivá příprava dodají čaji plnou, ovocnou, lahodnou chuť.

Dodržování pravidelného a dostatečného příjmu vhodných tekutin je pro udržení rovnováhy našeho organismu nezbytné. Denní příjem tekutin by měl odpovídat zhruba 2 - 3 litrům s přihlédnutím na věk jedince, zdravotní stav, fyzickou aktivitu a okolní teplotu. Zejména v horkých letních měsících je potřeba pít více. Je však třeba si uvědomit, že nejen míra, ale také kvalita a druh přijímaných tekutin mají na naše zdraví vliv. Jedním z velmi vhodných druhů nápojů jsou neslazené, přírodní čaje,“ říká Mgr. Pavlína Zdeňková Kroužková, výživová poradkyně. „Nadměrná konzumace slazených nápojů vede k navýšení energetického příjmu. Při nedostačující fyzické aktivitě dochází k nerovnováze mezi příjmem a výdejem energie a zvyšuje se tělesná hmotnost, která může souviset s řadou onemocnění,“ doplňuje.

Litrová balení neslazeného přírodního čaje Pfanner Pure Tea v BIO kvalitě jsou dostupná v široké prodejní síti za 34,90 Kč.

 

18. 08. 2015, 14.13:45

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist